Red vožnje MPK Wrocław ???sr__#Latn.bodies.seoIndexCarrierPage.inline??? 8
Br. | Detalji |
---|---|
1 | TARNOGAJ - Klimasa - Tarnogajska - Nyska - Bardzka - Kamienna - Prudnicka - Gajowa - Joannitów - DWORZEC AUTOBUSOWY - DWORZEC GŁÓWNY - Wzgórze Partyzantów - GALERIA DOMINIKAŃSKA - pl. Nowy Targ - Hala Targowa - pl. Bema - Na Szańcach - Jedności Narodowej - Słowiańska - DWORZEC NADODRZE - DWORZEC NADODRZE - Trzebnicka - KARŁOWICE |
2 | KARŁOWICE - Trzebnicka - DWORZEC NADODRZE - DWORZEC NADODRZE - Słowiańska - Nowowiejska - Jedności Narodowej - Na Szańcach - pl. Bema - Hala Targowa - pl. Nowy Targ - GALERIA DOMINIKAŃSKA - Wzgórze Partyzantów - DWORZEC GŁÓWNY - DWORZEC GŁÓWNY - DWORZEC AUTOBUSOWY - Joannitów - Gajowa - Prudnicka - Kamienna - Bardzka - Nyska - Tarnogajska - Klimasa - TARNOGAJ |