e-podroznik.pl infolinijaDa li želiš da organizuješ putovanje ili kupiš kartu?
Pozovi 703402802Otovreno 24h dnevno
Cena: 2,58 PLN sa PDV-om / minut
Service provided by Progress Plus s.c.
Infolinija pruža informacije o linijama, cenama karati, a takođe je moguće kupiti kartu preko telefona. Dostupno 24 sata dnevno,
365 dana u godini.

Ne zovete iz Poljske?
Pogledaj brojeve za ostale zemlje
zatvori prozor

KIELCE, TYMCZASOWY DWORZEC AUTOBUSOWY PLAC NIEPODLEGŁOŚCI/ PKP

Kielce, com. M. Kielce

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
MinibusAutobus

Grad/MestoPolasci

Biłgoraj

pomoću: Sandomierz, Stalowa Wola,
13:40
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Busko-Zdrój

11:35
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Chmielowice

06:50
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
08:50
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
10:45
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 maja, w piatek po Bozym Ciele oraz 2 listopada
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
  • Nie kursuje w wakacje
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
11:05
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
12:50
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
15:10
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:10
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Częstochowa

04:40
DEXTUR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
07:45
DEXTUR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
11:50
DEXTUR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, w Wielką Sobotę oraz 2 maja
14:10
DEXTUR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Dąbrowa Górnicza

12:50
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 31.12.
 

Dąbrowa Tarnowska

23:55
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Gdańsk

pomoću: Łódź, Włocławek, Toruń,
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje w okresie ferii letnich do 29 sierpnia
 

Gdynia

pomoću: Łódź, Włocławek, Toruń, Gdańsk,
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje w okresie ferii letnich do 29 sierpnia
 

Jastrzębia Góra

pomoću: Łódź, Włocławek, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Władysławowo,
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje w okresie ferii letnich do 29 sierpnia
 

Katowice

pomoću: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec,
12:50
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 31.12.
 

Końskie

07:15
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:35
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:25
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:45
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:00
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:45
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:45
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:25
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:45
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:15
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:45
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:45
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:45
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:30
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:45
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:10
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:15
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kraśnik

pomoću: Nowa Słupia, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów,
13:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Nie kursuje 26 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
 

Krynica-Zdrój

pomoću: Dąbrowa Tarnowska, Tarnów,
23:55
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
pomoću: Busko-Zdrój, Tarnów,
11:35
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Lipsko

pomoću: Nowa Słupia, Waśniów, Ostrowiec Świętokrzyski, Bałtów, Solec nad Wisłą,
13:10
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
 

Lublin

pomoću: Nowa Słupia, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Kraśnik, Niedrzwica Duża,
13:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Nie kursuje 26 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
 

Łódź

08:30
Muszkieter

Carrier type: Minibus
  • kursuje w poniedziałki i wtorki oraz od czwartku do niedzieli
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotą oraz 12 listopada 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz 2 maja
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje w okresie ferii letnich do 29 sierpnia
pomoću: Piotrków Trybunalski,
15:30
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Łukowa

06:45
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
07:35
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
  • Kursuje dodatkowo 2 maja
  • kursuje dodatkowo w piątek po Bożym Ciele
08:05
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
09:25
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
10:25
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:10
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
13:15
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:55
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
14:40
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:40
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:15
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
17:20
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:10
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
19:20
Spider-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje dodatkowo w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wigilię
 

Ostrowiec Świętokrzyski

23:20
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w niedziele i święta
  • Nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • Kurs przyspieszony
pomoću: Nowa Słupia,
13:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Nie kursuje 26 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
pomoću: Sadowie,
06:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje w okresie ferii letnich do 30 sierpnia
pomoću: Nowa Słupia, Waśniów,
08:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
08:20
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
09:30
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
10:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
12:20
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
13:10
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
14:10
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
16:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
17:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
17:55
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni robocze nie będące dniami nauki szkolnej
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
19:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
19:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
20:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
pomoću: Nowa Słupia, Momina,
11:30
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Ożarów

pomoću: Nowa Słupia, Ostrowiec Świętokrzyski,
13:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Nie kursuje 26 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
pomoću: Nowa Słupia, Waśniów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów,
15:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
pomoću: Nowa Słupia, Momina, Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów,
11:30
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Piotrków Trybunalski

15:30
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Radom

01:00
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
05:55
Muszkieter

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 XII 01 I w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 2 maja oraz 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 6 stycznia
07:20
Muszkieter

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 XII 01 I w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24 grudnia
  • nie kursuje 2 maja oraz 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Sobotą oraz 12 listopada 2018 roku
10:40
Muszkieter

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-26 grudnia, w Wielką Sobotę, w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 6 stycznia
  • nie kursuje 1. i 11. listopada
14:25
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:30
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje od poniedziałku do piatku
  • kursuje w soboty
16:43
Muszkieter

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
  • kursuje dodatkowo w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 11 listopada 2019
17:15
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w niedziele
 

Sandomierz

11:15
PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
13:40
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Solec-Zdrój

12:30
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Sosnowiec

pomoću: Dąbrowa Górnicza,
12:50
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 31.12.
 

Stalowa Wola

pomoću: Sandomierz,
13:40
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Stąporków

12:35
PLATER'S

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16 sierpnia
 

Tarnobrzeg

pomoću: Sandomierz,
11:15
PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
 

Tarnów

pomoću: Dąbrowa Tarnowska,
23:55
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
pomoću: Busko-Zdrój,
11:35
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Toruń

pomoću: Łódź, Włocławek,
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje w okresie ferii letnich do 29 sierpnia
 

Warszawa

pomoću: Radom,
01:00
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
05:55
Muszkieter

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 XII 01 I w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 2 maja oraz 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 6 stycznia
07:20
Muszkieter

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 XII 01 I w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24 grudnia
  • nie kursuje 2 maja oraz 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Sobotą oraz 12 listopada 2018 roku
10:40
Muszkieter

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-26 grudnia, w Wielką Sobotę, w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 6 stycznia
  • nie kursuje 1. i 11. listopada
14:25
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:30
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje od poniedziałku do piatku
  • kursuje w soboty
16:43
Muszkieter

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
  • kursuje dodatkowo w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 11 listopada 2019
17:15
Polonus

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w niedziele
 

Włocławek

pomoću: Łódź,
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje w okresie ferii letnich do 29 sierpnia
 

Zamość

pomoću: Sandomierz, Stalowa Wola, Biłgoraj, Zwierzyniec, Szczebrzeszyn,
13:40
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Da li ste primetili grešku na našem sajtu? Prijavite.

Copyright 2006-2019 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja