Red vožnje PKS w Łukowie S.A. na ruti Łuków-Wola Mysłowska
Br. | Detalji |
---|---|
1 | Łuków - Ryżki - Czerśl - Józefów - Tuchowicz - Stanin - Kosuty - Ogniwo - Osiny - Wandów - Kamień - Ksawerynów - Mysłów - Wola Mysłowska |
2 | Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Żdżary - Dąbie - Wólka Zastawska - Zastawie - Jedlanka - Aleksandrówka - Wólka Różańska - Stare Kobiałki - Ruda - Stoczek Łukowski - Wola Kisielska - Kisielsk - Januszówka - Ciechomin - Wólka Ciechomska - Wola Mysłowska |
3 | Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Wólka Zastawska - Zastawie - Jedlanka - Aleksandrówka - Wólka Różańska - Stare Kobiałki - Ruda - Stoczek Łukowski - Wola Kisielska - Kisielsk - Januszówka - Ciechomin - Wólka Ciechomska - Wola Mysłowska |