Datum povratka

e-podroznik.pl infolinijaDa li želiš da organizuješ putovanje ili kupiš kartu?
Pozovi 703402802Otovreno 24h dnevno
Infolinija pruža informacije o linijama, cenama karati, a takođe je moguće kupiti kartu preko telefona. Dostupno 24 sata dnevno,
365 dana u godini.

Cena: 2,58 PLN sa PDV-om / minut
Ne zovete iz Poljske?
Pogledaj brojeve za ostale zemlje
zatvori prozor

Sakrijte mapu

Zamówienia

Teroplan S.A. zwraca się z prośbą o przedstawienie kompleksowej oferty na wykonanie usługi przeprowadzenia badań przemysłowych i prac rozwojowych. Szczegółowe zapytanie ofertowe dostępne jest po kliknięciu w poniższy link.

Zapytanie ofertowe


Teroplan S.A. informuje, że w związku z zapytaniem ofertowym z 12 września 2016 roku na wykonanie usługi przeprowadzenia badań przemysłowych i prac rozwojowych mających na celu opracowanie innowacyjnych modeli matematyczno-informatycznych, przeznaczonych do zastosowania w inteligentnych systemach transportowych, otrzymał tylko jedną ofertę od konsorcjum naukowo-przemysłowego w składzie: Uniwersytet Jagielloński Wydział Matematyki i Informatyki (lider konsorcjum) oraz Adam Zawada – Nevao – Usługi Informatyczne. Oferent spełnił wszystkie warunki określone w zapytaniu ofertowym, w związku z tym oferta ta została wybrana przez Teroplan S.A.

Da li ste primetili grešku na našem sajtu? Prijavite.

Copyright 2006-2017 by Teroplan S.A.
Politika kolačićaOva usluga koristi kolačiće. Korišćenjem web stranice pristajete na skladištenje ili korišćenje kolačića.
Pročitajte Pravila o kolačićima kako bi dobili više informacija.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja