Red vožnje OMEGA-BUS na ruti Lublin-Siedlce
Br. | Detalji | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Lublin - Lubartów - Firlej - Kock - Serokomla - Hordzież - Nowinki - Wojcieszków - Bystrzyca - Helenów - Siedliska - Świderki - Świdry - Łuków - Gołaszyn - Wiśniew - Siedlce | 07:05 12:25 15:15 | See timetable on relationLublin-Siedlce, OMEGA-BUS |
Proverite cene karata za autobuse i vozove na relaciji.Lublin-Siedlce
Uporedite cene karata na pod-relacijama
- Cene karataLublin→Hordzież
- Cene karataLublin→Świdry
- Cene karataLublin→Nowinki
- Cene karataLublin→Bystrzyca
- Cene karataLublin→Wiśniew
- Cene karataLublin→Siedlce
- Cene karataLublin→Serokomla
- Cene karataLublin→Gołaszyn
- Cene karataLublin→Łuków
- Cene karataLublin→Wojcieszków
- Cene karataLublin→Świderki
- Cene karataLublin→Helenów
- Cene karataLublin→Siedliska