Red vožnje MPK Wrocław ???sr__#Latn.bodies.seoIndexCarrierPage.inline??? 923
Br. | Detalji |
---|---|
1 | LEŚNICA - Jeleniogórska - Śnieżna - Ciechocińska - Stabłowice - Park Stabłowicki - Główna - Marszowice - Wilkszyńska - Łososiowicka - Wilkszyn - Miłoszyn - Wilkszyn - Polna - Wilkszyn (pętla) |
2 | BRZEZINA (pętla) - Brzezina - Kościół - Brzezinka Średzka - ul. Główna - Brzezinka Średzka - ul. Kolejowa - Pisarzowice - Kolejowa - Pisarzowice - Szkolna - Pisarzowice - Odrzańska - Pisarzowice - Graniczna - Wilkszyn (pętla) - Wilkszyn - Polna - Wilkszyn - Miłoszyn - Łososiowicka - Wilkszyńska - Marszowice - Główna - Park Stabłowicki - Stabłowice - Ciechocińska - Śnieżna - Jeleniogórska - LEŚNICA |