Red vožnje PKS Konin S.A. na ruti Grabienice-Konin
Br. | Detalji |
---|---|
1 | Grabienice - Rzgów - Modła - Zastruże - Babia - Osiecza Pierwsza - Sławsk - Branno - Rumin - Konin |
2 | Grabienice - Rzgów - Modła - Zastruże - Babia - Osiecza Pierwsza - Sławsk - Branno - Rumin - Konin |
3 | Grabienice - Rzgów - Modła - Zastruże - Babia - Osiecza Pierwsza - Sławsk - Branno - Rumin - Konin |