Red vožnje Eurobus na ruti Barycz-Przemyśl
Br. | Detalji |
---|---|
1 | Barycz - Stubienko - Stubno - Starzawa - Nakło - Leszno - Torki - Medyka - Hurko - Hureczko - Przemyśl |
2 | Barycz - Stubienko - Stubno - Nakło - Leszno - Torki - Medyka - Hurko - Hureczko - Przemyśl |