Red vožnje KOCK Autokary na ruti Lublin-Kock
Br. | Detalji | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Lublin - Elizówka - Ciecierzyn - Niemce - Zalesie - Kopanina - Wandzin - Trzciniec - Lubartów - Wincentów - Mieczysławka - Czerwonka-Gozdów - Czerwonka Poleśna - Firlej - Zagrody Łukowieckie - Łukówiec - Wólka Rozwadowska - Bykowszczyzna - Wola Skromowska - Kock | 06:25 14:55 | See timetable on relationLublin-Kock, KOCK Autokary |
Proverite cene karata za autobuse i vozove na relaciji.Lublin-Kock
Uporedite cene karata na pod-relacijama
- Cene karataLubartów→Firlej
- Cene karataLubartów→Kock
- Cene karataLublin→Firlej
- Cene karataLublin→Lubartów
- Cene karataLublin→Kock