KALEŃ

Kaleń, com. Markuszów

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
MinibusAutobus

Grad/MestoPolasci

Lublin

06:18
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
06:33
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
06:47
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
07:11
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
07:32
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
08:22
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 grudnia
08:53
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
09:03
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
09:13
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
09:22
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
09:57
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
10:31
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
11:07
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
11:38
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
12:03
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
12:13
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
12:27
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
12:43
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 6 stycznia, nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
13:12
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
13:48
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:46
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
14:58
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
15:13
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 6 stycznia, nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
16:08
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
  • nie kursuje 24 grudnia, 31 grudnia i w Wielką Sobotę
16:18
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
16:58
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:11
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
17:43
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
17:53
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
20:13
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Markuszów

pomoću: Zabłocie,
07:17
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
12:52
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
14:42
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
 

Olszowiec

07:13
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
12:48
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
14:38
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
 

Puławy

06:27
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
07:30
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 grudnia
08:02
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
08:25
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
08:34
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
08:59
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
09:32
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
10:03
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:38
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
11:07
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
11:20
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
11:29
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
11:49
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 6 stycznia, nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
12:14
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
12:53
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
13:23
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
13:42
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
13:57
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
14:10
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
14:19
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 6 stycznia, nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
14:24
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
14:44
TRAVEL BUSS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w dzień Święta Trzech Króli, 1 i 3 maja, Boże Ciało oraz w Dzień Niepodległości, kursuje w co drugą sobotę
15:29
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
15:57
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:12
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
16:30
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
16:44
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 6 stycznia, nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
17:47
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
  • nie kursuje 24 grudnia, 31 grudnia i w Wielką Sobotę
18:09
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:41
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
19:20
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja