BARAK

Barak, com. Jastków

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
MinibusAutobus

Grad/MestoPolasci

Lublin

05:56
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
06:45
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
07:04
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
07:34
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
08:47
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 grudnia
09:24
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
09:29
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
09:40
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
10:31
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
10:54
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
11:32
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:04
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
12:30
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
12:44
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
13:15
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 6 stycznia, nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
14:13
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
15:09
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
15:29
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
15:45
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 6 stycznia, nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
16:35
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
  • nie kursuje 24 grudnia, 31 grudnia i w Wielką Sobotę
16:44
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
17:23
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:34
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
18:15
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
18:24
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
20:38
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:16
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Puławy

06:04
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
06:21
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
07:06
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 grudnia
07:34
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
07:54
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
09:09
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
09:38
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:12
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:39
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
10:49
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
11:18
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 6 stycznia, nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
11:56
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
12:28
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:57
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
13:19
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
13:29
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
13:39
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
13:48
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 6 stycznia, nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
15:32
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
15:49
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
15:59
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
16:13
Krzysztof-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 6 stycznia, nie kursuje 1.I;Św. Wielkanocne, 25 i 26 XII i 1 i 11 listopada, nie kursuje: 1 i 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia, do odwołania nie kursuje w weekendy
17:19
T.P. PRZEWÓZ OSÓB MARIAN BARYŁKA

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje 6.I, 1.V, 3.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
  • nie kursuje 24 grudnia, 31 grudnia i w Wielką Sobotę
18:15
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:49
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
19:26
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
22:21
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja