WOLA DUCKA

Wola Ducka, com. Wiązowna

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Dęblin

08:11
Banachbus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 4 kwietnia 2021
  • nie kursuje 5 kwietnia 2021
20:11
Banachbus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 listopada
  • Nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1 stycznia i w Wielkanoc
  • nie kursuje 1 i 3 maja 2021
 

Garwolin

08:56
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
11:09
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
11:25
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:38
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:07
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD SOBOTY DO CZWARTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:10
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:55
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:55
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:09
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:36
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
20:08
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
pomoću: Kołbiel,
07:10
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:10
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele i święta
11:25
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • kursuje w niedziele i święta
13:40
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:40
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
20:40
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Łuków

13:51
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
pomoću: Garwolin, Krzywda, Stanin,
19:36
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
 

Maciejowice

20:04
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
  • nie kursuje 1-3 maja
 

Oronne

08:11
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
  • nie kursuje 1-3 maja
18:02
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Ryki

pomoću: Garwolin, Gończyce,
13:38
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Sobolew

08:50
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:41
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Warszawa

05:07
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
05:27
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja
05:36
Banachbus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w święta
  • Kursuje dodatkowo w BC
  • kursuje 1 i 3 maja 2021
05:37
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:47
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
06:13
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
06:27
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:28
Banachbus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz 15 sierpnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1 stycznia i w Wielkanoc
  • nie kursuje 4 kwietnia 2021
06:37
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
07:08
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
08:17
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
10:37
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
11:47
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:17
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
12:17
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:27
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
16:07
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
16:47
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
17:12
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:24
Banachbus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 listopada
  • Nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1 stycznia i w Wielkanoc
  • nie kursuje 1 i 3 maja 2021
17:32
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
  • nie kursuje 1-3 maja
17:33
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:17
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 

Żelechów

pomoću: Garwolin, Gończyce,
11:25
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:55
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:55
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
pomoću: Garwolin, Górzno,
11:09
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
19:09
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
pomoću: Garwolin, Oziemkówka, Miastków Kościelny,
08:56
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
15:07
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD SOBOTY DO CZWARTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:10
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
20:08
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja