GOŃCZYCE

Gończyce, com. Sobolew

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
MinibusAutobus

Grad/MestoPolasci

Antoniówka Świerżowska

14:40
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
pomoću: Sobolew,
15:53
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Garwolin

05:58
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:50
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:12
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:52
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:29
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
08:59
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:47
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:48
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:19
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:28
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:43
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:04
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:08
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
15:54
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:49
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:44
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
pomoću: Sobolew, Maciejowice,
05:54
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:24
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
pomoću: Sobolew, Ruda Talubska,
09:34
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:34
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Kazimierz Dolny

09:15
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje do 14.07.2020
09:39
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • do odwołania kursuje w soboty i niedziele
11:04
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:24
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
15:54
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
17:02
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
18:34
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
19:03
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Boże Ciało
20:09
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
20:32
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
21:24
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
22:08
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w niedziele
pomoću: Ryki,
09:58
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje dodatkowo w Poniedziałek Wielkanocny
 

Łuków

14:50
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
pomoću: Krzywda, Stanin,
20:35
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
pomoću: Adamów, Glinne, Świdry,
17:09
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Maciejowice

pomoću: Sobolew,
05:54
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:23
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:24
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:03
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:24
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:33
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:58
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:37
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:33
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Nałęczów

pomoću: Ryki,
13:41
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
15:39
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • od 01.01.2021 kursuje tylko w poniedziałki
  • nie kursuje w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych
 

Ryki

09:58
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje dodatkowo w Poniedziałek Wielkanocny
13:41
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
15:39
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • od 01.01.2021 kursuje tylko w poniedziałki
  • nie kursuje w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych
 

Warszawa

04:35
Jędrek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt
  • nie kursuje od 24.XII-31.XII.2020
  • nie kursuje w Wielki Piątek
05:00
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
05:56
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
06:27
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
08:03
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych
08:58
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • od 01.01.2021 kursuje tylko w poniedziałki
09:49
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
11:16
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
12:25
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
13:12
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • w okresie od 01 kwietnia do 31 października kursuje codziennie
13:12
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • kursuje w okresie 01.11 -31.03
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
13:55
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
16:17
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
17:12
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
17:47
Halobus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
18:52
"Trans-Bus Express"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w niedziele
pomoću: Garwolin,
08:29
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
10:48
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:08
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
 

Żelechów

07:08
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:45
Jędrek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt
  • nie kursuje od 24.XII-31.XII.2020
  • nie kursuje w Wielki Piątek
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja