KRZYŻÓWKI

Krzyżówki, com. Lipno

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Autobus

Grad/MestoPolasci

Brodnica

pomoću: Lipno, Rypin,
08:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
pomoću: Lipno, Rypin, Osiek,
13:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Bydgoszcz

pomoću: Lipno, Czernikowo, Toruń, Zławieś Wielka,
06:16
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Golub-Dobrzyń

pomoću: Lipno, Zbójno,
11:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Brodnica

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
11:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Brodnica

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od wtorku do czwartku
pomoću: Lipno, Kikół, Zbójno,
11:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Lipno

06:16
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:01
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
08:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
11:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Brodnica

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
11:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Brodnica

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od wtorku do czwartku
11:27
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
11:56
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:27
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:57
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
14:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:45
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
14:46
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
15:56
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:57
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kurs zawieszony do odwołania w związku z epidemią COVID-19
16:57
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:17
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Rypin

pomoću: Lipno,
08:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
pomoću: Lipno, Chrostkowo,
14:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Lipno, Zbójno, Ostrowite,
14:46
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
18:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Lipno, Chrostkowo, Rogowo,
11:56
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kurs zawieszony do odwołania w związku z epidemią COVID-19
 

Toruń

pomoću: Lipno, Czernikowo,
06:16
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
pomoću: Lipno, Czernikowo, Lubicz Górny,
07:01
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
15:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
 

Włocławek

07:48
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Brodnica

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
pomoću: Łochocin,
04:59
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:42
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
06:51
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
07:48
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:37
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
09:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:54
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
10:28
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:14
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
12:59
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:13
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:24
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:38
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kurs zawieszony do odwołania w związku z epidemią COVID-19
15:58
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:59
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje we wtorki, środy, czwartki, soboty, niedziele i święta w roku szkolnym
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:59
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:24
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Fabianki,
12:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:39
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja