REBLINKO

Reblinko, com. Kobylnica

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Bzowo

11:57
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:00
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Gać

06:49
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
15:00
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Koszalin

05:56
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
07:56
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
09:41
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:56
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
14:06
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
16:21
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:26
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Sławno

06:51
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:51
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
12:51
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:16
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
15:36
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:56
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
pomoću: Pieszcz,
09:10
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:10
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Kursuje od 01.VII.-31.VIII.
13:20
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:50
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Kursuje również od 29.VI do 30.VI.2020
 

Słonowice

07:08
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
13:26
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
14:41
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:29
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
 

Słonowiczki

07:30
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Słupsk

05:27
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, z wyjątkiem 2.01, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
06:07
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
06:23
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:16
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:17
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
07:23
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
07:26
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:31
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
08:24
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
08:41
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:52
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, z wyjątkiem 2.01, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:02
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kursuje w soboty
11:02
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
11:14
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:17
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:21
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
12:32
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Kursuje od 01.VII.-31.VIII.
12:57
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:32
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Ze względu na epidemię koronawirusa nie kursuje w soboty do odwołania
13:49
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:12
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kursuje w soboty
14:16
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
14:31
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:57
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:20
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Kursuje również od 29.VI do 30.VI.2020
15:22
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
15:33
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:42
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
15:52
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:01
NORD EXPRESS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
17:42
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, z wyjątkiem 2.01, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
17:42
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
19:18
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
 

Sycewice

12:55
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Ściegnica

13:47
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
pomoću: Wrząca,
15:55
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
 

Tychowo

pomoću: Wrząca, Ściegnica,
15:55
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
 

Tyn

pomoću: Pieszcz,
09:20
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kursuje w soboty
13:30
PKS w Słupsku S.A.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kursuje w soboty
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja