DUBIECKO D.A.

Dubiecko, com. Dubiecko

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Autobus

Grad/MestoPolasci

Brzozów

06:10
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
12:40
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
 

Dynów

06:10
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
07:00
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
08:10
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
09:10
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
10:00
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania kursuje też w soboty
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
10:40
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:20
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:00
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
12:40
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
13:05
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
13:40
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
15:00
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
16:10
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
16:30
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
17:00
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
18:00
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
19:00
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
20:00
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
22:50
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Przemyśl

04:45
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
05:40
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 1 dzień Wielkanocy
  • Kursuje 1 i 11 listopada
06:05
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
06:20
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
07:00
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
07:00
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:45
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
09:00
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
09:20
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
09:20
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
10:05
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
10:45
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:30
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
12:10
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:50
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje 1 i 11 listopada
  • Kursuje dodatkowo 15.08
13:50
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
14:20
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
14:50
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
15:35
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
15:35
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
16:10
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:55
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
17:45
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
20:50
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Rzeszów

05:00
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:55
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:55
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:00
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja