LUBLIN D.A.GŁ.

Lublin, com. M. Lublin

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
MinibusAutobus

Grad/MestoPolasci

Biała Podlaska

06:15
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje od 19.03 do odwołania
  • Nie kursuje od 19.06 do 1.09
07:00
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty
07:20
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada
10:20
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w dniu 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku
10:58
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 26.01.2021
11:00
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII oraz 31.XII
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
11:25
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do czwartku
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
11:50
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
  • nie kursuje w dniu 1 listopada
12:30
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w dniu 1 listopada
  • nie kursuje 6 stycznia
12:50
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada
13:00
Garden Service

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25. i 26. XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
13:15
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje od 19.06 do 1.09
  • nie kursuje od 19.03 do odwołania
14:45
Garden Service

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25. i 26. XII
15:45
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • nie kursuje 09.04.2021
16:30
Garden Service

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25. i 26. XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:40
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dniach: 1.I, w Wielką Sobotę; w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 24-26 XII i 31 XII
  • nie kursuje w dniu 1 listopada
17:30
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dniu 31.XII
18:20
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
19:25
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • nie kursuje 6 stycznia
  • nie kursuje w dniu 31.XII
 

Busko-Zdrój

08:35
Softtravel.pl

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
  • nie kursuje w dniach 12, 13 i 14.04.2021
 

Elbląg

pomoću: Warszawa,
20:30
PUH KEWIN

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje w poniedziałki i piątki
 

Gdańsk

pomoću: Warszawa, Elbląg,
20:30
PUH KEWIN

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje w poniedziałki i piątki
 

Muszyna

pomoću: Tarnów,
07:00
Softtravel.pl

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
 

Ostrowiec Świętokrzyski

07:55
Softtravel.pl

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
13:50
Softtravel.pl

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
 

Polańczyk

pomoću: Rzeszów,
07:00
Galicja Express

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 26 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Rzeszów

07:00
Galicja Express

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 26 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:30
Galicja Express

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 26 grudnia
13:40
Galicja Express

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 26 grudnia
16:45
Galicja Express

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje 6.01.2021
 

Sanok

pomoću: Rzeszów,
13:40
Galicja Express

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 26 grudnia
16:45
Galicja Express

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje 6.01.2021
 

Starachowice

15:15
OPARKA "DVL" Opara Łukasz

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, nie kursuje do 16 sierpnia 2020, nie kursuje 5 kwietnia 2021
 

Tarnów

07:00
Softtravel.pl

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
 

Ustrzyki Dolne

pomoću: Rzeszów,
10:30
Galicja Express

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 26 grudnia
 

Warszawa

20:30
PUH KEWIN

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje w poniedziałki i piątki
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja