OSTRÓW

Ostrów, com. Przemyśl

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Autobus

Grad/MestoPolasci

Brzozów

05:37
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
12:07
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
 

Dubiecko

06:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
13:47
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Dynów

05:37
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
06:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
07:37
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
08:37
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
09:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania kursuje też w soboty
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
10:07
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:47
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
12:07
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
12:32
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
13:05
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
14:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
15:37
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
15:57
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
16:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
17:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
18:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
19:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
22:17
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Przemyśl

05:20
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
06:13
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 1 dzień Wielkanocy
  • Kursuje 1 i 11 listopada
06:38
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
06:53
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
07:33
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
07:33
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:18
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
09:33
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
09:53
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
09:53
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
10:40
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
11:20
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
12:03
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
12:43
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:23
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje 1 i 11 listopada
  • Kursuje dodatkowo 15.08
14:23
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
14:53
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
15:23
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
16:08
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
16:08
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
16:43
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:28
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
18:18
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
21:23
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja