KUNIK

Kunik, com. Dobre Miasto

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Braniewo

13:20
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:05
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Olsztyn

05:17
Radex

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
05:43
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w święta
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
06:02
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
07:02
Radex

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
07:23
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:58
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 27.XII
  • nie kursuje w święta
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
08:10
Radex

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
08:12
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
09:07
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
09:43
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
09:55
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 1 stycznia
09:57
Radex

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
10:57
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
11:53
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dniu 27.XII
12:43
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:07
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
14:23
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
14:37
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 stycznia
15:43
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
15:57
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 stycznia
16:43
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:55
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
16:57
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 stycznia
18:03
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 31.XII
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
19:15
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
19:17
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 stycznia
 

Orneta

07:05
Radex

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
08:45
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
10:05
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
11:10
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
12:20
Radex

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
13:20
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
15:05
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
16:05
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
17:35
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 stycznia
18:35
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
19:35
Radex

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
20:45
Radex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 stycznia
pomoću: Praslity,
06:50
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
09:45
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dniu 27.XII
10:50
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
13:00
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:55
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje 26 grudnia
  • nie kursuje w dniu 27.XII
14:35
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:45
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
17:10
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
17:55
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w dniu 31.XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:15
ExpressBus Transport Osobowy

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Sylwestra
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja