INOWROCŁAW, D.A.

Inowrocław, com. Inowrocław

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Autobus

Grad/MestoPolasci

Barcin

pomoću: Piechcin,
05:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
05:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:55
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Bydgoszcz

07:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kurs przyspieszony
pomoću: Jaksice, Złotniki Kujawskie, Tarkowo Górne,
06:57
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:55
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • Nie kursuje w dni świąteczne ustawowo wolne od pracy : 1.01.,6.01, dwa dni Świąt Wielkanocnych., 1.05, 3,05, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15.08, 1.11.,11.11oraz dwa dni Świąt Bożego Narodzenia
12:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
16:53
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
18:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • Nie kursuje w dni świąteczne ustawowo wolne od pracy : 1.01.,6.01, dwa dni Świąt Wielkanocnych., 1.05, 3,05, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15.08, 1.11.,11.11oraz dwa dni Świąt Bożego Narodzenia
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
 

Cherkasy

pomoću: Łódź, Talne, Zvenyhorodka, Shpola, Smila,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Chernivtsi

pomoću: Łódź, Ivano-Frankivsk, Kolomyia,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Dnipro

pomoću: Łódź, Lutsk, Kropyvnytskyi, Znamianka, Kryvyi Rih,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Gniewkowo

05:45
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
11:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
16:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
pomoću: Szadłowice, Wierzchosławice,
06:40
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
pomoću: Markowo, Murzynno, Murzynko,
11:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
pomoću: Gniewkowo, Żyrosławice, Kijewo, Markowo,
16:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
pomoću: Gniewkowo, Markowo, Murzynno, Murzynko,
11:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
 

Golejewo

pomoću: Łojewo, Sukowy, Włostowo,
12:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
 

Ivano-Frankivsk

pomoću: Łódź,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Kamianets-Podilskyi

pomoću: Łódź, Berezhany, Pidhaitsi, Monastyryska, Buchach, Chortkiv, Borshchiv, Khotyn,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Kharkiv

pomoću: Łódź, Kremenets, Dubno, Rivne, Novohrad-Volynskyi, Zhytomyr, Kyiv, Lubny, Khorol, Reshetylivka, Poltava,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Kherson

pomoću: Łódź, Lviv, Zolochiv, Zboriv, Ternopil, Pidvolochysk, Volochysk, Khmelnytskyi, Letychiv, Lityn, Vinnytsia, Nemyriv, Haisyn, Uman, Pervomaisk, Yuzhnoukrainsk, Voznesensk, Mykolaiv,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Khmelnytskyi

pomoću: Łódź, Lviv, Zolochiv, Zboriv, Ternopil, Pidvolochysk, Volochysk,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Kolomyia

pomoću: Łódź, Ivano-Frankivsk,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Kremenchuk

pomoću: Łódź, Talne, Zvenyhorodka, Shpola, Smila, Cherkasy, Svitlovodsk,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Kropyvnytskyi

pomoću: Łódź, Lutsk,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Kruszwica

19:22
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
 

Kryvyi Rih

pomoću: Łódź, Lutsk, Kropyvnytskyi, Znamianka,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Kyiv

pomoću: Łódź, Kremenets, Dubno, Rivne, Novohrad-Volynskyi, Zhytomyr,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Lubny

pomoću: Łódź, Kremenets, Dubno, Rivne, Novohrad-Volynskyi, Zhytomyr, Kyiv,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Lutsk

pomoću: Łódź,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Lviv

pomoću: Łódź,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Łódź

12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Markowo

11:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
14:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
pomoću: Gniewkowo,
11:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
pomoću: Gniewkowo, Żyrosławice,
05:45
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
pomoću: Gniewkowo, Żyrosławice, Kijewo,
16:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
 

Mogilno

pomoću: Strzelno, Bronisław, Kwieciszewo,
08:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
pomoću: Pakość, Ludwiniec, Mierucin,
05:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
pomoću: Markowice, Bożejewice, Stodólno, Strzelno,
13:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
20:15
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
pomoću: Pakość, Ludwiniec, Mierucin, Twierdziń,
10:50
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Mukachevo

pomoću: Łódź, Stryi, Svaliava,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Murzynko

pomoću: Markowo, Murzynno,
11:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
pomoću: Gniewkowo, Markowo, Murzynno,
11:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
pomoću: Markowo, Kijewo, Murzynno,
14:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Mykolaiv

pomoću: Łódź, Lviv, Zolochiv, Zboriv, Ternopil, Pidvolochysk, Volochysk, Khmelnytskyi, Letychiv, Lityn, Vinnytsia, Nemyriv, Haisyn, Uman, Pervomaisk, Yuzhnoukrainsk, Voznesensk,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Novohrad-Volynskyi

pomoću: Łódź, Kremenets, Dubno, Rivne,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Odesa

pomoću: Łódź,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Oleksandriia

pomoću: Łódź,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Osięciny

pomoću: Chełmce, Radziejów,
14:15
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • Nie kursuje w dni świąteczne ustawowo wolne od pracy : 1.01.,6.01, dwa dni Świąt Wielkanocnych., 1.05, 3,05, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15.08, 1.11.,11.11oraz dwa dni Świąt Bożego Narodzenia
 

Pervomaisk

pomoću: Łódź, Lviv, Zolochiv, Zboriv, Ternopil, Pidvolochysk, Volochysk, Khmelnytskyi, Letychiv, Lityn, Vinnytsia, Nemyriv, Haisyn, Uman,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Piotrków Kujawski

13:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kurs przyspieszony
13:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kurs przyspieszony
13:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kurs przyspieszony
18:15
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
 

Przyjezierze

pomoću: Strzelno,
14:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
pomoću: Strzelno, Miradz,
09:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
11:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
19:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
pomoću: Strzelno, Ostrowo,
10:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:15
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Radziejów

pomoću: Chełmce,
14:15
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
14:15
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • Nie kursuje w dni świąteczne ustawowo wolne od pracy : 1.01.,6.01, dwa dni Świąt Wielkanocnych., 1.05, 3,05, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15.08, 1.11.,11.11oraz dwa dni Świąt Bożego Narodzenia
17:11
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
 

Rivne

pomoću: Łódź, Kremenets, Dubno,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Skulsk

pomoću: Łojewo, Sukowy, Włostowo,
14:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
15:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
 

Smila

pomoću: Łódź, Talne, Zvenyhorodka, Shpola,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Sompolno

pomoću: Piotrków Kujawski, Tomisławice,
13:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kurs przyspieszony
 

Stryi

pomoću: Łódź,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Strzelno

06:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
07:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
09:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
10:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:45
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
11:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:15
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
14:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
14:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
15:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:05
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
16:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
17:15
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:15
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
19:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
pomoću: Markowice, Bożejewice, Stodólno,
13:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
20:15
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Svitlovodsk

pomoću: Łódź, Oleksandriia,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
pomoću: Łódź, Talne, Zvenyhorodka, Shpola, Smila, Cherkasy,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Ternopil

pomoću: Łódź, Lviv, Zolochiv, Zboriv,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Uman

pomoću: Łódź, Lviv, Zolochiv, Zboriv, Ternopil, Pidvolochysk, Volochysk, Khmelnytskyi, Letychiv, Lityn, Vinnytsia, Nemyriv, Haisyn,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Uzhhorod

pomoću: Łódź, Stryi, Svaliava, Mukachevo,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Velykyi Bychkiv

pomoću: Łódź, Berehove, Irshava, Vynohradiv , Khust, Tiachiv, Solotvyno,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Vinnytsia

pomoću: Łódź, Lviv, Zolochiv, Zboriv, Ternopil, Pidvolochysk, Volochysk, Khmelnytskyi, Letychiv, Lityn,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Voznesensk

pomoću: Łódź, Lviv, Zolochiv, Zboriv, Ternopil, Pidvolochysk, Volochysk, Khmelnytskyi, Letychiv, Lityn, Vinnytsia, Nemyriv, Haisyn, Uman, Pervomaisk, Yuzhnoukrainsk,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Wilczyn

pomoću: Strzelno, Przyjezierze,
14:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
pomoću: Strzelno, Kuśnierz,
14:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
 

Wójcin

pomoću: Strzelno, Kuśnierz,
16:05
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
 

Zaporizhzhia

pomoću: Łódź, Lutsk, Kropyvnytskyi, Znamianka, Kryvyi Rih, Dnipro,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Zhytomyr

pomoću: Łódź, Kremenets, Dubno, Rivne, Novohrad-Volynskyi,
12:20
ФОП Стецик Т.В.

Carrier type: Autobus
  • pow
 

Żnin

pomoću: Piechcin, Barcin,
05:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:55
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Inowrocław

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja