ANIELIN

Anielin, com. Boniewo

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Autobus

Grad/MestoPolasci

Boniewo

04:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
06:28
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
06:28
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Choceń
  • .
07:09
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gm. Boniewo
  • .
07:14
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:44
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gm. Boniewo
  • .
08:13
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
09:28
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
13:53
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
14:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
15:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
15:48
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
pomoću: Bierzyn,
14:29
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gm. Boniewo
15:29
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gm. Boniewo
pomoću: Bnin, Bierzyn,
12:44
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gm. Boniewo
  • .
 

Choceń

pomoću: Boniewo,
04:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:28
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Choceń
  • .
 

Chodecz

13:09
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:38
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:01
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Choceń
  • .
16:59
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
pomoću: Łania, Cetty,
18:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Osiecz Wielki, Pyszkowo,
07:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
09:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
13:59
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
 

Izbica Kujawska

pomoću: Boniewo, Gołębin, Kłobia, Lubraniec, Zgłowiączka,
06:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
08:13
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
14:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
15:48
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
 

Lubieniec

07:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
09:04
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
15:04
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
 

Łąki Wielkie

pomoću: Osiecz Mały,
16:08
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Osiecz Mały

12:18
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:08
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Włocławek

pomoću: Boniewo, Kruszyn,
06:28
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:14
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Boniewo, Choceń, Kruszyn,
04:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:28
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

Koristimo kolačiće

Koristimo kolačiće i slične tehnologije na našem sajtu. Razloge zbog kojih ih koristimo možete saznati na Propisi o kolačićima. Korišćenjem sajta, pristajete na njihovo skladištenje u Vašem uređaju ili upotrebu.

Informacije o konfiguraciji kolačića

Više informacija o tome kako da konfigurišete kolačiće na popularnim pretraživačima ćete pronaći ispod.

Chrome
Konfiguracije pretraživača
Chrome
Firefox
Konfiguracije pretraživača
Firefox
Edge
Konfiguracije pretraživača
Edge
Safari
Konfiguracije pretraživača
Safari
Pretraga
organizator putovanja