GARBÓW

Garbów, com. Garbów

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Kielce

pomoću: Radom,
06:24
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w środy i soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 29 i 30 marca 2021
09:24
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 25 grudnia, 1 stycznia i w Wielkanoc
  • nie kursuje w środy i soboty
  • kursuje 7 kwietnia 2021
  • nie kursuje 29, 30 marca i 5 kwietnia 2021
 

Kraków

pomoću: Radom, Kielce,
06:24
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w środy i soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 29 i 30 marca 2021
09:24
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 25 grudnia, 1 stycznia i w Wielkanoc
  • nie kursuje w środy i soboty
  • kursuje 7 kwietnia 2021
  • nie kursuje 29, 30 marca i 5 kwietnia 2021
 

Lublin

04:26
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24, 25 i 31 grudnia, Wielką Sobotę i Wielkanoc
  • kursuje 31 marca 2021
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • nie kursuje 29 marca i 5 kwietnia 2021
07:21
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
07:32
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do końca kwietnia 2021 nie kursuje w weekendy
08:33
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 grudnia
09:47
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • Nie kursuje 26.XII oraz w II dzień Św. Wielkanocnych
10:41
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
11:18
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:12
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje 1 i 3 maja
13:59
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:47
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • kursuje dodatkowo 3 kwietnia 2021
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje w marcu i kwietniu 2021
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
14:56
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
16:32
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • do końca kwietnia 2021 nie kursuje w weekendy
16:40
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1 stycznia, Wielkanoc
  • kursuje 7 kwietnia 2021
  • kursuje we wtorki i soboty
  • nie kursuje 30 marca i 3 oraz 6 kwietnia 2021
17:09
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:21
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
17:47
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje 1 i 3 maja
18:58
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w środy i soboty
  • nie kursuje 29 i 30 marca 2021
19:17
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do końca lutego 2021 nie kursuje w soboty i niedziele, nie kursuje 6 stycznia 2021
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
20:17
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w marcu i kwietniu 2021
20:24
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:00
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 25 grudnia, 1 stycznia i w Wielkanoc
  • nie kursuje w środy i soboty
  • kursuje 7 kwietnia 2021
  • nie kursuje 29 i 30 marca 2021
 

Puławy

06:17
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
07:19
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 grudnia
09:22
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
09:52
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:42
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
13:32
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
15:46
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:02
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
18:30
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Radom

06:17
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do końca kwietnia 2021 nie kursuje w weekendy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
06:24
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w środy i soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 29 i 30 marca 2021
06:45
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24i 25 grudnia , 1 stycznia, Wielką Sobotę i Wielkanoc
  • kursuje 1 i 6 kwietnia 2021
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • nie kursuje 29 marca oraz 1 i 2 i 5 kwietnia 2021
07:56
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje 1 i 3 maja
09:24
Leszek Wójtowicz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 25 grudnia, 1 stycznia i w Wielkanoc
  • nie kursuje w środy i soboty
  • kursuje 7 kwietnia 2021
  • nie kursuje 29, 30 marca i 5 kwietnia 2021
11:22
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • kursuje dodatkowo 3 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w marcu i kwietniu 2021
  • Nie kursuje 26.XII oraz w II dzień Św. Wielkanocnych
12:29
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do końca kwietnia 2021 nie kursuje w weekendy
13:54
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje 15 sierpnia 2020
15:27
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do końca lutego 2021 nie kursuje w soboty i niedziele, nie kursuje 6 stycznia 2021
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
16:57
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w marcu i kwietniu 2021
18:47
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27 grudnia 2020
20:49
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w czwartki i niedziele
  • kursuje 30 marca 2021
 

Wrocław

pomoću: Radom,
06:45
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24i 25 grudnia , 1 stycznia, Wielką Sobotę i Wielkanoc
  • kursuje 1 i 6 kwietnia 2021
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • nie kursuje 29 marca oraz 1 i 2 i 5 kwietnia 2021
20:49
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w czwartki i niedziele
  • kursuje 30 marca 2021
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja