STRAŻ

Straż, com. Sokółka

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Autobus

Grad/MestoPolasci

Augustów

pomoću: Białystok, Korycin, Suchowola,
08:18
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyśpieszony
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
 

Białystok

08:18
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyśpieszony
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
pomoću: Czarna Białostocka,
05:17
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
05:47
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje w soboty
07:49
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
07:49
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
09:37
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:47
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
12:17
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
13:57
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
14:57
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:37
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:27
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt - tylko w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
16:27
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
16:52
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
20:07
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
21:02
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od poniedziałku do czwartku
 

Dąbrowa Białostocka

pomoću: Sokółka,
07:04
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:14
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
 

Sejny

pomoću: Białystok, Korycin, Suchowola, Augustów,
08:18
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyśpieszony
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
 

Sokółka

07:04
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:04
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt - tylko w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
08:29
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:04
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
11:54
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:24
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
15:19
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
16:14
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
16:19
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyśpieszony
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
17:04
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
18:04
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
18:44
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
19:09
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
19:44
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
20:19
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od poniedziałku do czwartku
22:14
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja