GWIZDÓW

Gwizdów, com. Leżajsk

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Autobus

Grad/MestoPolasci

Biedaczów

14:09
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:04
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Biłgoraj

pomoću: Leżajsk, Tarnogród, Księżpol,
11:58
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
 

Brzóza Stadnicka

15:35
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:55
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Leżajsk

04:57
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:11
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 1-3 maja, 15 sierpnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:13
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
06:20
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:18
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:21
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:29
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
08:11
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
08:24
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:59
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 1-3 maja, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
09:08
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
09:24
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
10:24
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
11:01
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
11:31
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:54
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
11:58
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
12:41
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
13:06
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
13:14
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 1-3 maja, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:39
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
14:49
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
15:34
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
15:59
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
16:24
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
18:24
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
18:29
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 1-3 maja, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
18:39
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:19
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:11
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
21:14
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:41
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
 

Łańcut

09:03
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
18:58
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 1-3 maja, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • kursuje tylko do Łańcuta
19:48
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • kursuje tylko do Łańcuta
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:43
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • kursuje tylko do Łańcuta
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Żołynia,
05:19
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
06:36
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:31
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
08:29
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
12:04
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
14:40
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:44
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
17:29
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
20:01
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 

Rzeszów

05:28
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
06:43
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 1-3 maja, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
07:08
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
08:13
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 31.12
09:08
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:13
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
11:03
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 1-3 maja, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
11:13
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
12:28
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:18
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
14:13
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
16:11
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
16:18
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 1-3 maja, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
17:13
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:13
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Łańcut,
09:03
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
pomoću: Żołynia, Łańcut,
05:19
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
06:36
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:31
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
08:29
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
12:04
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
14:40
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:44
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
17:29
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
20:01
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 

Sarzyna

pomoću: Leżajsk, Nowa Sarzyna,
20:11
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja