CIANOWICE DUŻE

Cianowice Duże, com. Skała

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
MinibusAutobus

Grad/MestoPolasci

Kraków

04:49
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
04:54
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
04:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 11-13 kwietnia 2020
  • Nie kursuje 2 maja
05:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:20
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 2 stycznia 2021
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
05:24
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
05:24
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
05:25
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
05:35
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • kursuje 5 kwietnia 2021
05:40
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
05:44
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
05:53
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:01
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 11-13 kwietnia 2020
06:02
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:03
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
06:03
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
06:05
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
06:06
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
06:08
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
06:08
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:14
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
06:27
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:38
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
06:38
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:40
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
06:42
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:03
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:13
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:19
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
07:27
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
07:28
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
07:39
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
07:50
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 4-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 1 i 3 maja oraz 10 i 17 stycznia 2021
07:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:23
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:33
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 23 i 30 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
08:59
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
09:01
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:03
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
09:03
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
09:05
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
09:07
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:08
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
09:09
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
09:10
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
09:15
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:29
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
09:33
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania
09:39
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
09:39
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
09:43
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:13
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
10:20
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 25-27 grudnia 2020 oraz 1, 3 i 6 stycznia 2021
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 4-5 kwietnia 2021
10:28
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
10:35
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
10:49
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni nieparzyste
  • kursuje w dni świąteczne
10:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
11:08
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:10
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Lany Poniedziałek
  • nie kursuje 4 kwietnia 2021
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
11:14
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
11:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:29
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
11:33
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
12:01
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:03
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:05
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
12:13
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:18
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
12:20
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
12:35
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:42
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:48
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:48
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:59
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
13:14
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
13:24
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
13:28
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:28
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
13:29
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
13:35
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
13:50
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:53
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:10
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 2 listopada
14:10
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:30
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:51
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:58
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:09
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:14
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
15:15
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
15:19
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
15:30
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo 24 i 31 grudnia 2020
  • kursuje dodatkowo 28-30 grudnia 2020
  • dodatkowo kursuje 4-17 stycznia 2021 w dni powszednie
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:32
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:34
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
15:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:50
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
16:13
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
16:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • NIe kursuje w Wieką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
16:19
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
  • kursuje w niedziele
16:27
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:28
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
16:28
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
16:30
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
16:31
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
16:33
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:33
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
16:43
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
16:44
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
16:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
16:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
17:00
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:08
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
17:10
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15 sierpnia
17:14
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
17:14
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
17:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:18
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:33
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:38
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:44
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
17:48
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:56
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:10
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:42
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:00
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:33
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
19:43
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
20:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
20:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:05
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:15
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 

Olkusz

06:26
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:11
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
07:12
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
07:14
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:26
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
07:27
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
07:28
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:29
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
07:58
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:42
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
10:14
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:26
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
10:27
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
10:36
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
10:37
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
10:38
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:42
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
12:26
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:14
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:58
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:36
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
14:37
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
14:42
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
15:21
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:48
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:26
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • NIe kursuje w Wieką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
17:27
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
17:36
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
17:37
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
17:37
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
17:38
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:39
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
18:26
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:09
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Skała

05:59
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
06:04
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
06:29
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
06:34
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
06:49
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
07:29
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
08:34
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
08:54
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
10:19
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
10:29
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
10:44
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
10:54
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
10:59
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
11:59
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni nieparzyste
12:29
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
12:44
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
14:24
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
14:24
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
14:49
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
15:09
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
16:34
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
16:34
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
16:49
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
17:29
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
17:54
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
18:24
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w dni parzyste
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
18:39
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w dni nieparzyste
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:59
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
 

Sułoszowa

20:52
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
 

Wolbrom

06:01
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:36
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 4-5 kwietnia 2021
06:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:16
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
07:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:46
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
08:01
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:51
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty oprócz
09:06
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:21
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:26
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
11:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 i 11 listopada
11:06
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:36
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
11:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:11
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
12:26
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielkanoc i Lany Poniedziałek
  • nie kursuje w Boże Ciało
12:36
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:16
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
14:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:11
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 13 i 14.04
14:31
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:36
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
15:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
15:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:31
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
15:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
15:56
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:10
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
16:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:51
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:01
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 5 kwietnia 2021
  • kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:11
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania
17:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:06
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:11
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
18:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
18:36
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:51
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
19:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:06
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
20:31
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
21:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
21:40
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
21:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
22:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
22:41
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja