WŁOSAŃ

Włosań, com. Mogilany

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Minibus

Grad/MestoPolasci

Jordanów

06:29
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
06:59
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
07:49
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku oprócz Wielkiego Piątku
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:29
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:59
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:14
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:34
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
10:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:14
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
12:24
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
13:24
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego
14:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
14:54
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
15:14
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
15:34
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:09
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
17:29
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:49
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
19:09
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
19:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
20:14
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
 

Kraków

04:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
04:54
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
04:58
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
05:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
05:33
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:39
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • Krsuje 26.12.2020
  • dodatkowo w Wielką Sobotę i Lany Poniedziałek 2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz w okresie 01.04-31.05.2020
05:39
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
05:48
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz świąt
  • kursuje w niedziele oprócz świąt
  • dodatkowo kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
05:53
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego
05:53
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:54
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje 5 kwietnia 2021
06:03
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
06:18
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:23
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
06:28
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje w Wigilię i Sylwestra
06:33
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
06:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
06:58
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
07:01
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz świąt
  • dodatkowo kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • kursuje w niedziele oprócz świąt
07:03
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:09
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
07:14
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
07:14
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
07:14
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:20
Zawoja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada
  • zawieszone do odwołania
07:20
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
07:23
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
07:23
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:39
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Kursuje 15.08.2020
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
07:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:54
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
08:18
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty oprócz świąt
  • kursuje w niedziele oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
08:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego
08:20
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i Nowy Rok
08:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:48
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
08:58
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
08:59
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje 15.08.2020
09:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:33
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
09:39
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
09:48
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje w niedziele oprócz świąt
09:53
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku oprócz Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:09
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • kursuje w soboty i niedziele
10:13
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
10:23
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
10:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
10:54
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:58
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:59
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • dodatkowo w Wielką Sobotę i Lany Poniedziałek 2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
11:24
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 01.XI
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
11:28
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
11:29
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:53
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
11:58
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
12:18
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oprócz świąt
  • kursuje w soboty oprócz świąt
  • dodatkowo kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
12:21
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:58
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
12:59
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
13:04
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • Kursuje 31.12.2020 i 1.01.2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo w Wielką Sobotę i Lany Poniedziałek 2021
13:08
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz świąt
  • kursuje w niedziele oprócz świąt
13:30
Zawoja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 11 listopada
  • zawieszone do odwołania
13:38
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:39
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
13:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt
  • dodatkowo kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
13:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
13:52
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
14:09
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:13
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
14:28
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
14:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
14:54
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje 15.08.2020
15:01
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
15:03
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
15:23
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
15:29
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
15:33
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
15:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:54
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
16:03
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:04
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz w okresie 01.04-31.05.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
16:08
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt
  • dodatkowo kursuje w Wigilię i Sylwestra
16:14
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:28
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:29
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje 5 kwietnia 2021
16:39
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
16:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
16:50
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje 01.XI
17:03
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:23
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
17:24
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:30
Zawoja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
17:39
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:08
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
18:09
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:24
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:30
Zawoja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
18:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
18:48
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
19:33
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:53
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje do odwołania COVID
20:03
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty oprócz świąt
  • kursuje w niedziele oprócz świąt
20:52
Zawoja Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w piątki i niedziele
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • zawieszone do odwołania
20:53
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
21:23
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:43
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
 

Maków Podhalański

08:51
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1 XI
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
 

Wadowice

05:37
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:57
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:12
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt
  • dodatkowo kursuje w Wigilię i Sylwestra
06:32
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:57
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:07
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz świąt
  • kursuje w niedziele oprócz świąt
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
07:27
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:47
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
08:12
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
08:37
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
09:09
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
09:22
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:07
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
10:32
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
10:57
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
11:17
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:27
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
11:37
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
11:52
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
12:07
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
12:27
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:42
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
13:12
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:22
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt
  • dodatkowo kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
13:32
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
14:02
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:17
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
14:42
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
15:07
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:27
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
15:42
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
16:17
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:37
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania COVID
16:52
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
17:32
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:52
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
18:12
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
18:42
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:07
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
20:02
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:22
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
21:12
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
21:32
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:07
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
22:22
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
22:47
MK Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Zawoja

06:20
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
07:15
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje 15.08.2020
07:46
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 XI
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje 5 kwietnia 2021
09:09
Zawoja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada
  • zawieszone do odwołania
09:14
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
09:45
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
10:19
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
11:05
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje 15.08.2020
11:51
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
12:15
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • dodatkowo w Wielką Sobotę i Lany Poniedziałek 2021
  • Kursuje 31.12.2020 i 1.01.2021
13:16
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
13:46
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 01.XI
14:16
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:49
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • nie kursuje do odwołania
14:54
Zawoja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 29 -30 XII
  • zawieszone do odwołania
15:16
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 XI
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
15:59
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek, Wielką Sobotę oraz w Wszystkich Świętych
  • nie kursuje do odwołania
15:59
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
16:01
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
16:01
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:19
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
16:55
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Kursuje 15.08.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:45
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz w okresie 01.04-31.05.2020
  • Kursuje 15.08.2020
18:35
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz w okresie 01.04-31.05.2020
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
19:01
Maja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
19:21
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje 29 i 30 grudnia 2018r.
19:43
Zawoja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
19:43
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
20:04
Zawoja Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
20:04
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
20:16
Merc-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kursuje 15.08.2020
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja