LUBICE

Lubice, com. Kołbiel

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Garwolin

07:27
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:15
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
10:27
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele i święta
11:27
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
11:42
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • kursuje w niedziele i święta
11:42
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:57
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
13:57
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:26
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD SOBOTY DO CZWARTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:29
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:57
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
18:12
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
18:12
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:27
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:54
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
20:27
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
20:57
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Jedlanka

18:14
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 

Łuków

14:09
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
pomoću: Garwolin, Krzywda, Stanin,
19:54
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
 

Maciejowice

20:14
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
 

Oronne

08:19
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
18:10
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Ryki

pomoću: Garwolin, Gończyce,
13:57
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Sobolew

08:59
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:49
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Stoczek Łukowski

08:11
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
20:11
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
 

Szyszki

08:13
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
16:29
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
17:13
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w soboty oprócz świąt
  • Kursuje w piątek po dniu BC
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
20:13
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
 

Warszawa

04:44
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
04:46
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
04:58
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
05:18
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
05:18
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:22
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
05:38
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
05:43
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
05:54
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
06:18
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:19
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
06:49
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
07:58
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
10:18
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
11:29
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:58
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
11:58
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:08
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:49
PKS w Łukowie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
16:28
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
16:46
Wisiński Przewozy Autokarowe

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
16:53
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:14
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:18
JR Sowińscy

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
18:58
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 

Żelechów

pomoću: Garwolin, Gończyce,
11:42
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:12
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
18:12
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
pomoću: Garwolin, Górzno,
11:27
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
19:27
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
pomoću: Garwolin, Oziemkówka, Miastków Kościelny,
09:15
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
15:26
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD SOBOTY DO CZWARTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:29
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
20:27
PKS w Garwolinie S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja