GŁOGOCZÓW

Głogoczów, com. Myślenice

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
MinibusAutobus

Grad/MestoPolasci

Jordanów

06:33
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
07:03
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
07:53
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku oprócz Wielkiego Piątku
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:33
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:03
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:48
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:18
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:38
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
10:48
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:18
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
12:28
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
13:28
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego
14:23
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
14:58
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
15:18
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
15:38
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:13
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:48
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
17:33
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:53
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:23
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
19:13
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
19:23
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
20:18
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
 

Konina

07:34
FUT Szczepan Domagała

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:39
FUT Szczepan Domagała

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
 

Kraków

05:02
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 31.XII
05:02
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 09.05. - 27.06.
05:12
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
05:15
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
05:39
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
05:45
FUT Szczepan Domagała

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
05:47
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
05:49
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego
06:14
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
06:14
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
06:54
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
06:57
A.LANGOWSKI

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 3-5 kwietnia 2021
06:57
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
06:57
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje w soboty
07:05
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
07:10
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
07:19
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
07:24
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
07:50
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
08:09
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
08:15
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego
08:27
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
08:37
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
08:44
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
08:54
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:59
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
09:02
A.LANGOWSKI

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 3-5 kwietnia 2021
09:15
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:49
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku oprócz Wielkiego Piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:12
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
10:19
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:34
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:50
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:54
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
11:15
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
11:17
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
11:22
A.LANGOWSKI

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 3-5 kwietnia 2021
11:49
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
11:54
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
11:57
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
12:02
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
12:04
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
12:24
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 27 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:44
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
12:47
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
12:55
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
13:17
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
13:32
A.LANGOWSKI

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 11 listopada 2020
  • do odwołania kursuje tylko w czwartki, piątki, niedziele i poniedziałki, nie kursuje 31 grudnia 2020
13:35
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
13:40
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
13:44
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:04
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
14:12
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
14:15
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
14:54
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:59
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
15:17
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
15:24
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:37
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
15:50
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
16:04
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
16:10
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:35
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
16:52
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
17:14
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
17:20
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:35
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:44
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
18:20
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia oraz w Wielką Sobotę, I i II dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:40
Euro-bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt i Wielkiego Piątku
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
18:54
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 31.12
18:57
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
19:00
FUT Szczepan Domagała

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
19:12
A.LANGOWSKI

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada 2020
 

Mszana Dolna

06:54
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
08:14
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:09
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
09:59
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
10:44
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
12:14
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:04
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
13:54
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
14:24
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
15:24
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
17:04
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
17:44
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
19:59
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 31.12
 

Myślenice

06:23
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 31.XII
06:34
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 09.05. - 27.06.
10:19
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
13:39
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
16:54
INTER-LES Dariusz Murzyn

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
 

Rabka-Zdrój

06:23
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
07:28
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
07:47
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje do 31 sierpnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
08:38
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
09:22
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:18
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
10:18
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
10:57
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
11:23
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
12:32
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:58
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
12:58
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
13:32
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
14:13
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje w niedziele
14:47
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
15:08
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje w soboty
15:32
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:58
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
16:57
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:23
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
18:08
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
18:47
EDMAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
19:24
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
20:28
RAB BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja