BIBICE

Bibice, com. Zielonki

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Czaple Wielkie

07:59
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w Święta Wielkanocme
  • nie kursuje 1.05 i 3.05
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała i Wielki Piątek
  • W związku z epidemią koronawirusa nie kursuje w soboty i niedziele do odwołania
15:34
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kurusje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1.05 i 3.05
  • W związku z epidemią koronawirusa nie kursuje w soboty i niedziele do odwołania
18:25
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
20:14
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w Święta Wielkanocme
  • nie kurusje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • W związku z epidemią koronawirusa nie kursuje w soboty i niedziele do odwołania
 

Działoszyce

06:51
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
06:53
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIe kursuje 26.12.2020
07:53
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
08:35
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
09:35
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
09:58
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIe kursuje 26.12.2020
11:05
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
11:23
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIe kursuje 26.12.2020
11:48
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
12:45
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
13:55
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
14:38
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIe kursuje 26.12.2020
14:43
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
15:30
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
16:18
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
17:33
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
17:38
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIe kursuje 26.12.2020
17:43
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
18:33
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:58
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:58
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w święta
 

Gołcza

06:29
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
10:29
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
14:39
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
17:49
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
22:44
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • nie kurusje 01.01 i Wielki Piątek
  • W związku z epidemią koronawirusa nie kursuje w soboty i niedziele do odwołania
 

Imbramowice

16:34
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
19:20
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
 

Kraków

05:03
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
05:05
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
05:20
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
05:20
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
05:25
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
05:39
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
05:50
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
05:50
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
05:50
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
05:57
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kurusje 01.01, 01.05 i 03.05
  • nie kurusje w Wielki Piątek
  • W związku z epidemią koronawirusa nie kursuje w soboty i niedziele do odwołania
06:13
AD

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
06:15
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielki Piątek
06:23
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
06:23
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • nie kurusje w Wielki Piątek
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • W związku z epidemią koronawirusa nie kursuje w soboty i niedziele do odwołania
06:30
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
06:30
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
06:35
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
06:43
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • W związku z epidemią koronawirusa nie kursuje w soboty i niedziele do odwołania
06:55
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
07:15
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
07:25
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:33
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
07:40
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
07:50
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje Wielki Piątek Wielka Sobota Wiela Niedziela Wielki Poniedziałek
07:50
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
08:10
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
08:23
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
08:38
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
08:41
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w święta
08:50
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
08:55
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
09:05
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
09:20
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
09:35
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
09:43
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIe kursuje 26.12.2020
09:53
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
10:08
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • nie kurusje 01.01 i Wielki Piątek
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1.05 i 3.05
  • W związku z epidemią koronawirusa nie kursuje w soboty i niedziele do odwołania
10:10
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
10:15
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • dodatkowo kursuje w Wielki Piątek
  • kursuje dodatkowo 24.12-27.12.2020, 31.12.2020 i 01.01-03.01.2021
10:30
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
10:53
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
11:13
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
11:15
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
11:25
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
11:35
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
11:39
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
11:50
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
11:58
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
12:15
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
12:15
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
12:36
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
12:40
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • dodatkowo kursuje w Wielki Piątek
  • kursuje dodatkowo 24.12-27.12.2020, 31.12.2020 i 01.01-03.01.2021
12:50
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
12:50
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
13:10
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • W związku z epidemią koronawirusa nie kursuje w soboty i niedziele do odwołania
13:11
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
13:13
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIe kursuje 26.12.2020
13:25
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
13:43
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
13:52
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:15
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:20
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
14:30
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
14:38
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
14:40
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
15:05
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę i 2 dni świąt Wielkiej Nocy, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
15:10
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje w Wielką Niedzielę, Poniedziałek Wielkanocny, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:28
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
15:37
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
15:40
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
15:50
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
15:50
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
15:53
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
16:00
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
16:13
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
16:20
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:23
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kurusje w Wielki Piątek
16:25
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:35
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kurusje w Wielki Piątek
16:43
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
16:53
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w święta
16:55
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
17:10
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
17:15
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
17:30
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
17:35
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:43
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
17:54
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kurusje 01.01 i Wielki Piątek
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • W związku z epidemią koronawirusa nie kursuje w soboty i niedziele do odwołania
18:00
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
18:23
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
18:30
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kursuje w Wielki Piątek
18:35
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
18:40
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę i 2 dni świąt Wielkiej Nocy, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
18:53
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:13
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:13
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w święta
19:30
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
19:55
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
19:55
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
19:55
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
20:30
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
20:40
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
20:40
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
21:05
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
21:15
Eurotrans – Bis

Carrier type: Autobus
  • nie kurusje 01.01 i Wielki Piątek
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • W związku z epidemią koronawirusa nie kursuje w soboty i niedziele do odwołania
21:33
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
21:40
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Niedzielę, Poniedziałek Wielkanocny, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
22:05
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty bez świąt
  • nie kursuje Wielki Piątek Wielka Sobota Wiela Niedziela Wielki Poniedziałek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
 

Miechów

10:38
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
13:23
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
14:28
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
16:43
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
17:13
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:08
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:43
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
22:18
AD

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
pomoću: Słomniki,
05:39
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
05:54
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
05:59
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:04
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Pierwszy i Drugi dzień Świąt Wielkanocnych
06:27
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
06:29
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
07:14
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielki Piątek
07:14
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
07:39
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
07:59
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielki Piątek
08:14
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
08:19
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
08:44
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • dodatkowo kursuje w Wielki Piątek
08:54
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielki Piątek
08:54
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
09:34
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
09:44
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje w niedziele i święta
10:19
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:54
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
11:04
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • dodatkowo kursuje w Wielki Piątek
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
  • kursuje dodatkowo 24.12-27.12.2020, 31.12.2020 i 01.01-03.01.2021
11:19
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
11:34
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
12:09
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
12:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielki Piątek
12:29
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
12:34
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
12:54
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
13:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
13:39
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje Wielki Piątek Wielka Sobota Wiela Niedziela Wielki Poniedziałek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:04
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:14
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
14:44
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
15:04
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:14
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
15:24
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
15:34
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
15:59
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje Wielki Piątek Wielka Sobota Wiela Niedziela Wielki Poniedziałek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:29
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
16:44
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
16:59
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
17:14
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:29
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
17:59
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
17:59
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
18:19
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:19
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • kursuje w niedziele i święta
18:44
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
19:19
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24.12-27.12.2020, 31.12.2020 i 01.01-03.01.2021
  • dodatkowo kursuje w Wielki Piątek
19:29
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:29
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
20:19
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-27 grudnia, 31 grudnia oraz 1-3 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
20:39
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
20:39
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
20:44
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
21:24
Gryf Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 24-27.12.2020, 31.12.2020 i 01-03.01.2021
  • kursuje dodatkowo w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
22:49
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja