PANIEŃSZCZYZNA

Panieńszczyzna, com. Jastków

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
MinibusAutobus

Grad/MestoPolasci

Lublin

05:55
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
07:02
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
07:33
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
08:46
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 grudnia
09:22
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
09:26
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:30
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
10:53
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
11:31
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:01
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
12:42
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
14:12
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
15:08
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
15:27
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
16:41
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
17:22
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:33
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
18:22
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
20:37
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:15
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Puławy

06:05
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
06:22
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
07:07
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 grudnia
07:56
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
09:10
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
09:39
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:15
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:51
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
11:57
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
12:29
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
13:00
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
13:20
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
13:41
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
15:33
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
15:50
Usługi Transportowe T. Skowronek

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
16:01
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
17:46
Naturbus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w święta
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:16
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:51
P.O. STANBUS

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
19:27
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
22:22
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja