SOSNOWIEC DW. PKP

Sosnowiec, com. M. Sosnowiec

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Minibus

Grad/MestoPolasci

Będzin

13:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w niedziele od 25.10.2020
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 06.01.2021
17:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek 2021
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 20-22.10.2020. oraz 24.10.2020
 

Bukowno

06:38
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:43
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
09:58
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje w Wigilię
13:33
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje w Wigilię
15:48
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
 

Busko-Zdrój

pomoću: Dąbrowa Górnicza,
07:13
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
pomoću: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Miechów, Książ Wielki, Wodzisław, Pińczów,
13:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w niedziele od 25.10.2020
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 06.01.2021
17:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek 2021
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 20-22.10.2020. oraz 24.10.2020
 

Chmielnik

pomoću: Dąbrowa Górnicza, Pilica, Żarnowiec, Mieronice,
14:15
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
16:55
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • dodatkowo kursuje 6 stycznia 2021
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek 2021
 

Częstochowa

14:14
DARJAN

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku do odwołania
  • do odwołania nie kursuje we wtorek, środe, czwartek
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
 

Dąbrowa Górnicza

07:13
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
08:45
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25. i 26 XII
  • Kursuje w soboty i niedziele
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursujemy w Wielką Sobotę
14:15
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
16:55
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • dodatkowo kursuje 6 stycznia 2021
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek 2021
pomoću: Będzin,
13:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w niedziele od 25.10.2020
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 06.01.2021
17:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek 2021
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 20-22.10.2020. oraz 24.10.2020
 

Katowice

05:30
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:05
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
06:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
06:30
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 28-30.12.2020
06:50
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:05
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
07:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
07:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:10
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wigilię
08:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
08:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
08:30
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
08:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
09:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
09:30
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
09:30
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
10:28
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
10:37
DARJAN

Carrier type: Minibus
  • do odwołania nie kursuje we wtorek, środe, czwartek
  • kursuje od poniedziałku do piątku do odwołania
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
11:05
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
11:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
11:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje w Wigilię
11:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
12:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wigilię
12:24
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w niedziele od 25.10.2020
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 06.01.2021
12:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
12:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
13:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
13:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
13:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
13:45
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
14:40
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
14:45
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:00
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
15:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
15:30
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25. i 26 XII
  • Kursuje w soboty i niedziele
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursujemy w Wielką Sobotę
15:45
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:53
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • dodatkowo kursuje 6 stycznia 2021
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek 2021
16:04
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek 2021
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 20-22.10.2020. oraz 24.10.2020
16:05
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
16:10
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
16:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
17:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
17:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
18:00
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
18:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 11 listopada
18:50
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
19:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
19:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje 1 listopada
 

Kielce

pomoću: Dąbrowa Górnicza,
08:45
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25. i 26 XII
  • Kursuje w soboty i niedziele
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursujemy w Wielką Sobotę
 

Miechów

pomoću: Będzin, Dąbrowa Górnicza,
13:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w niedziele od 25.10.2020
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 06.01.2021
17:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek 2021
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 20-22.10.2020. oraz 24.10.2020
 

Olkusz

06:00
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
06:45
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30.12.2020
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
06:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
07:00
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
07:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
08:00
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
09:05
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
09:15
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
09:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
09:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
10:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
10:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
11:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
12:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
13:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
13:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • kursuje 1 listopada
13:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:10
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
14:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
15:10
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 28-30.12.2020
15:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
15:45
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
16:05
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 28-30.12.2020
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
16:45
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
16:55
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
17:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
17:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje 1 listopada
18:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
18:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
19:25
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
19:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
20:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
20:35
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
 

Pińczów

pomoću: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Miechów, Książ Wielki, Wodzisław,
13:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w niedziele od 25.10.2020
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 06.01.2021
17:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo w Wielki Poniedziałek 2021
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 20-22.10.2020. oraz 24.10.2020
 

Stąporków

pomoću: Częstochowa,
14:14
DARJAN

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku do odwołania
  • do odwołania nie kursuje we wtorek, środe, czwartek
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja