KRZE

Krze, com. Bolesław

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Minibus

Grad/MestoPolasci

Dąbrowa Górnicza

04:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
05:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
05:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 28-30.12.2020
06:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
06:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
07:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
08:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
10:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
10:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
10:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wigilię
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
12:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
12:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
13:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
13:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
13:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
14:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
14:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
15:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
15:39
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
16:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
17:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
17:29
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
17:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 11 listopada
18:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje 1 listopada
 

Katowice

pomoću: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec,
04:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
05:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
05:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 28-30.12.2020
06:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
06:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
07:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
08:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
10:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
10:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
10:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wigilię
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
12:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
12:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
13:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
13:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
13:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
14:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
14:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
15:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
15:39
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
16:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
17:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
17:29
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
17:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 11 listopada
18:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje 1 listopada
 

Olkusz

06:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
07:09
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30.12.2020
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
07:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
08:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
08:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
09:29
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
09:39
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
09:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
10:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
10:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
10:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
11:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
12:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
12:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
13:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
13:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • kursuje 1 listopada
13:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
14:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
15:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 28-30.12.2020
15:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
16:09
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
16:29
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 28-30.12.2020
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
17:09
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
17:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
17:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
17:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje 1 listopada
18:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
18:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
19:49
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
19:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
20:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
20:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
 

Sosnowiec

pomoću: Dąbrowa Górnicza,
04:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
05:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
05:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 28-30.12.2020
06:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
06:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
07:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
07:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
08:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
08:59
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
10:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
10:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
10:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wigilię
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
11:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
12:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
12:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
13:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
13:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
13:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
14:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
14:44
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
14:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
15:14
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:34
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 26-27.12.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
15:39
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
15:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
16:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
16:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
17:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
17:29
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
17:54
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 1 i 2 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:04
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 11 listopada
18:19
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 kwietnia 2021
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:24
Kik-Bus Express

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje 1 listopada
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja