ADAMPOL

Adampol, com. Wyryki

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Lublin

05:15
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
05:55
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
05:55
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
06:36
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje do 05.05.2020
07:35
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 4 maja
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
09:05
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
09:05
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
10:45
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
10:45
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:35
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje do odwołania
12:20
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
12:20
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
15:20
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • Nie kursuje 11.11
15:20
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
18:45
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
18:45
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
 

Okuninka

08:08
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje do odwołania
09:08
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
10:58
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
13:28
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
14:03
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:58
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
15:38
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
18:23
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
 

Terespol

16:54
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje do 05.05.2020
 

Włodawa

08:08
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
09:08
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
10:58
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:28
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:03
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
15:38
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
18:23
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • Nie kursuje 11.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
21:53
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja