DRAHLE

Drahle, com. Sokółka

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Autobus

Grad/MestoPolasci

Horczaki

pomoću: Suchynicze,
06:45
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:45
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:45
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt - tylko w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
15:45
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Kruszyniany

pomoću: Stara Kamionka,
07:40
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze we wtorki
  • kursuje w dni robocze w środy
  • kursuje w dni robocze w piątki
13:25
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
pomoću: Górany,
07:40
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w czwartki
 

Krynki

pomoću: Stara Kamionka,
05:15
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze w poniedziałki
09:05
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
10:35
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze w czwartki
12:05
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze od wtorku do piątku
14:05
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
14:41
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:45
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:20
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
pomoću: Stara Kamionka, Górany,
12:05
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w poniedziałki
 

Sokółka

06:29
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w poniedziałki
07:27
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:29
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:29
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze w poniedziałki
09:29
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze od wtorku do piątku
10:07
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
11:59
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w czwartki
13:27
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:29
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:29
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt - tylko w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
15:03
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:07
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
15:37
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:29
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:57
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Szaciły

pomoću: Stara Kamionka,
07:40
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze w poniedziałki
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja