LIW

Liw, com. Liw

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Siemiatycze

17:41
PKS Nova S.A. O/Siemiatycze

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
 

Sokołów Podlaski

07:36
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 2 maja
08:26
Gemini

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1. i 3. maja
  • nie kursuje 1. i 11 XI
08:56
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
09:46
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
10:21
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
13:36
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
14:31
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
15:01
Gemini

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 1. i 11 XI
15:31
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
17:36
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
18:06
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w Wigilię
19:46
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje 1. i 11 XI
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
20:11
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
22:36
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
 

Warszawa

03:54
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w soboty
04:49
Gemini

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 1. i 11 XI
05:09
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1. i 3. maja
06:09
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
06:39
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
08:49
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
09:47
PKS Nova S.A. O/Siemiatycze

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
10:09
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
11:09
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
11:44
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 1 i 3 maja
13:54
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
14:19
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1. i 3. maja
15:49
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
16:39
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w Wigilię
18:54
Gemini

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja