WYTYCZNO

Wytyczno, com. Urszulin

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Lublin

05:36
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
06:16
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
06:16
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
06:56
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje do 05.05.2020
07:56
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 4 maja
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:41
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 25 XII oraz 26 XII
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
08:41
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
09:26
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
09:26
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
11:06
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
11:06
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:26
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
11:26
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz w dniach 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
11:56
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje do odwołania
12:41
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
12:41
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
14:46
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
14:46
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 27.12.2020 i 01.01.2021
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Nie kursuje 25-26.12; 1.11; 11.11;
  • Nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych
15:41
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • Nie kursuje 11.11
15:41
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
18:01
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
18:01
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz w dniach 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach: 1.11, 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje do odwołania
18:46
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
18:46
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • Nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 25 XII oraz 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 XII
19:06
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
19:06
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
 

Okuninka

07:21
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
07:47
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje do odwołania
08:47
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
10:06
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
10:37
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
12:21
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
13:07
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
13:42
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:37
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
15:17
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
16:26
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
17:06
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
18:02
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
 

Terespol

16:35
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje do 05.05.2020
 

Włodawa

07:21
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
07:47
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
08:47
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
10:06
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz w dniach 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje do odwołania
10:37
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:21
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 XII oraz 26 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 27.12.2020 i 01.01.2021
  • Nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych
13:07
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
13:42
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
15:17
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
16:26
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz w dniach 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach: 1.11, 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje do odwołania
17:06
EURO-BUS Janusz Dębicki

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Nie kursuje 25-26.12; 1.11; 11.11;
  • Nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych
18:02
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • Nie kursuje 11.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
21:32
TRANS-MAR

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja