LUBLIN D.A. GŁÓWNY

Lublin, com. M. Lublin

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
MinibusAutobus

Grad/MestoPolasci

Białystok

08:30
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • Kurs objęty całkowitą rezerwacją miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 1 stycznia i 24 grudnia
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
16:00
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs objęty całkowitą rezerwacją miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Biłgoraj

pomoću: Wysokie,
10:30
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
14:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kurs przyspieszony
 

Brzeźnica Bychawska

07:45
Przewóz Osób Bogumiła Daszczyk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:45
Przewóz Osób Bogumiła Daszczyk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Elbląg

pomoću: Warszawa,
22:50
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • kursuje od 01 października do 31 maja
  • kursuje od czwartku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 28 kwietnia 2021
 

Gdańsk

pomoću: Warszawa, Elbląg,
22:50
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • kursuje od 01 października do 31 maja
  • kursuje od czwartku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 28 kwietnia 2021
 

Gdynia

pomoću: Warszawa, Elbląg, Gdańsk,
22:50
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • kursuje od 01 października do 31 maja
  • kursuje od czwartku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 28 kwietnia 2021
 

Horyniec-Zdrój

pomoću: Wysokie, Biłgoraj, Łukowa, Lubaczów,
10:30
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
14:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kurs przyspieszony
 

Hrubieszów

11:30
USŁUGI PRZEWOZOWE KAZAN BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo 21-24 oraz 31 grudnia 2020
12:00
Transway

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, nie kursuje 6 stycznia, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
13:45
USŁUGI PRZEWOZOWE KAZAN BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • kursuje 15 sirerpnia 2020
17:15
Transway

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, nie kursuje 6 stycznia, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
18:00
USŁUGI PRZEWOZOWE KAZAN BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i I dz. Wielkanocy; kursuje 1.I
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 stycznia
18:50
USŁUGI PRZEWOZOWE KAZAN BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-25.12, 31.12, 01.01, w Wielką Sobotę i I dzień św. Wielk.
  • do odwołania nie kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w soboty
 

Kielce

pomoću: Radom,
08:00
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniach 29.03 - 28.04.2021
10:42
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniach 29.03 - 28.04.2021
 

Kock

06:25
KOCK Autokary

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielki Piątek
14:55
KOCK Autokary

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielki Piątek
 

Kraków

05:40
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 21.11.2020
  • Nie kursuje 1.I, w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, 25-26.XII, w Wielką Sobotę, w Wigilię
  • Nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 1 maja 2020
pomoću: Radom, Kielce,
08:00
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniach 29.03 - 28.04.2021
10:42
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniach 29.03 - 28.04.2021
 

Lisów

05:30
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
07:15
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
07:40
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:40
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
09:10
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
10:45
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:55
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
12:35
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
13:15
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
14:45
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
15:10
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
15:20
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
16:45
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:55
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
18:45
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:05
UTO Tadeusz Nizioł

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Lubaczów

pomoću: Wysokie, Biłgoraj, Łukowa,
10:30
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
14:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kurs przyspieszony
 

Lubartów

07:05
Lubatur

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12.XI
08:00
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
08:00
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:00
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
09:55
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
11:10
Lubatur

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12.XI
11:20
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:05
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
12:10
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
13:05
Usługi Transportowe. Matyjaszczyk Marek

Carrier type: Minibus
  • kursuje w poniedziałki
  • KURSUJE W ŚRODY
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:00
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
14:15
Lubatur

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12.XI
17:15
Lubatur

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12.XI
 

Łódź

pomoću: Radom,
10:00
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel
10:00
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w 01.I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych, 25.XII, 26.XII oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
14:00
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
  • nie kursuje od 09.11.2020 do odwołania
14:00
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kursuje Regio Travel
  • nie kursuje od 09.11.2020 do odwołania, z wyjątkiem: 23-24.12 oraz 31.12.2020
  • kursuje 2 kwietnia oraz 3 kwietnia
17:00
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 23 i 24 kwietnia 2021
  • kursuje Regio Travel
17:00
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w 01.I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych, 25.XII, 26.XII oraz w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kursuje 23 i 24 kwietnia 2021
  • kursuje Regio Travel/Paratex
 

Medyka

pomoću: Przemyśl,
18:00
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • KURS POSPIESZNY
 

Motycz

pomoću: Pawlin,
12:45
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
14:50
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
pomoću: Uniszowice,
06:25
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
 

Obrowiec

15:30
Transway

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt, nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, Nie kursuje 25-26.12.2020, 1.01, 6.01.2021
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
18:15
Transway

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, kursuje w piątki i niedziele, Kursuje dodatkowo 24.12.2020
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
20:15
Transway

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
21:30
Transway

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII, Nie kursuje 25-26.12.2020, 1.01, 6.01.2021
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
 

Pawlin

12:45
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
14:50
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
pomoću: Uniszowice, Motycz,
06:25
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
 

Przemyśl

10:30
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
18:00
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • KURS POSPIESZNY
 

Radawczyk Drugi

pomoću: Konopnica, Zemborzyce Tereszyńskie,
06:30
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
12:30
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie 27.04-22.05
 

Radom

05:55
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do końca kwietnia 2021 nie kursuje w weekendy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
07:30
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje 1 i 3 maja
08:00
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniach 29.03 - 28.04.2021
10:00
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel
10:00
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w 01.I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych, 25.XII, 26.XII oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
10:42
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniach 29.03 - 28.04.2021
10:55
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • kursuje dodatkowo 3 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w marcu i kwietniu 2021
  • Nie kursuje 26.XII oraz w II dzień Św. Wielkanocnych
12:02
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do końca kwietnia 2021 nie kursuje w weekendy
13:27
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje 15 sierpnia 2020
14:00
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kursuje Regio Travel/Paratex
  • nie kursuje od 09.11.2020 do odwołania
14:00
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kursuje Regio Travel
  • nie kursuje od 09.11.2020 do odwołania, z wyjątkiem: 23-24.12 oraz 31.12.2020
  • kursuje 2 kwietnia oraz 3 kwietnia
15:00
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do końca lutego 2021 nie kursuje w soboty i niedziele, nie kursuje 6 stycznia 2021
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
16:30
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w marcu i kwietniu 2021
17:00
Regio Travel

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 23 i 24 kwietnia 2021
  • kursuje Regio Travel
17:00
Regio Travel/Paratex

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w 01.I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych, 25.XII, 26.XII oraz w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kursuje 23 i 24 kwietnia 2021
  • kursuje Regio Travel/Paratex
18:20
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27 grudnia 2020
 

Ryki

18:25
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
 

Rzeszów

05:20
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, Wielką Sobotę i 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki, soboty, niedziele i poniedziałki
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniach 29.03 - 28.04.2021
 

Stalowa Wola

07:20
Wira-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w pierwszy i drugi dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 15.08, 1 i 11 listopada
  • Nie kursuje 3.04.2021
  • nie kursuje w niedziele
09:40
Wira-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w pierwszy i drugi dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 15.08, 1 i 11 listopada
  • Nie kursuje 3.04.2021
  • nie kursuje w niedziele
14:55
Wira-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w pierwszy i drugi dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 15.08, 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • Nie kursuje 3.04.2021
18:15
Wira-Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w pierwszy i drugi dzień Święt Wielkanocnych
  • Nie kursuje 3.04.2021
  • nie kursuje w niedziele
  • nie kursuje 15.08, 1 i 11 listopada
 

Tarnów

pomoću: Rzeszów,
05:20
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, Wielką Sobotę i 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki, soboty, niedziele i poniedziałki
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniach 29.03 - 28.04.2021
 

Terespol

15:30
SINBUS

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje do 05.05.2020
 

Warszawa

03:52
Transway

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt, nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, Nie kursuje 25-26.12.2020, 1.01, 6.01.2021
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
08:21
Transway

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt, nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, Nie kursuje 25-26.12.2020, 1.01, 6.01.2021
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
11:35
Transway

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, kursuje w piątki i niedziele, Kursuje dodatkowo 24.12.2020
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
12:55
Transway

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania, nie kursuje w 3 Króli, Wigilię i Sylwestra
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
14:54
Transway

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII, Nie kursuje 25-26.12.2020, 1.01, 6.01.2021
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
15:25
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • KURS POSPIESZNY
18:25
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • KURS POSPIESZNY
18:47
Transway

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, dodatkowo kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
22:50
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • kursuje od 01 października do 31 maja
  • kursuje od czwartku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 28 kwietnia 2021
pomoću: Ryki,
18:25
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
 

Zakopane

pomoću: Rzeszów, Tarnów,
05:20
BP Tour

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, Wielką Sobotę i 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki, soboty, niedziele i poniedziałki
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniach 29.03 - 28.04.2021
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja