BIELSKO-BIAŁA D.A.

Bielsko-Biała, com. M. Bielsko-Biała

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Częstochowa

pomoću: Rybnik, Katowice,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Gdańsk

pomoću: Rybnik, Katowice, Częstochowa, Łódź, Włocławek, Toruń,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Gdynia

pomoću: Rybnik, Katowice, Częstochowa, Łódź, Włocławek, Toruń, Gdańsk,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Gorzów Wielkopolski

pomoću: Rybnik, Katowice, Wrocław, Poznań,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • Połączenie antenowe. Dla pasażerów z/do Bielska B, Pszczyny, Jastrzębia Z, Wodzisławia Śl, Rybnika przesiadka w Katowicach na podstawiony autobus. Wszelkich informacji odnośnie przesiadki udziela przewoźnik Lider
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Katowice

pomoću: Rybnik,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • Połączenie antenowe. Dla pasażerów z/do Bielska B, Pszczyny, Jastrzębia Z, Wodzisławia Śl, Rybnika przesiadka w Katowicach na podstawiony autobus. Wszelkich informacji odnośnie przesiadki udziela przewoźnik Lider
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Łeba

pomoću: Rybnik, Katowice, Częstochowa, Łódź, Włocławek, Toruń, Gdańsk, Gdynia,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Łódź

pomoću: Rybnik, Katowice, Częstochowa,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Oświęcim

05:40
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
06:40
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piatku, oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje do odwołania COVID
07:12
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:45
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piatku, oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje do odwołania COVID
08:25
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:15
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
10:00
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:25
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piatku, oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje do odwołania COVID
11:35
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:36
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:15
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
13:55
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:30
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:22
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piatku, oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje do odwołania COVID
16:00
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:30
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kursuje poniedziałek-piątek w czasie pandemii (2021) - bez dni świątecznych
16:47
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:35
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:00
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piatku, oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje do odwołania COVID
  • nie kursuje w Wigilię
18:20
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:15
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wigilię
20:05
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
21:30
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie (oprócz Wielkiej Soboty)
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
22:25
"Konkret-Bus" Firma Transportowo Usługowa Tomasz Matura

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piatku, oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 do 3 maja
  • nie kursuje do odwołania COVID
 

Poznań

pomoću: Rybnik, Katowice, Wrocław,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • Połączenie antenowe. Dla pasażerów z/do Bielska B, Pszczyny, Jastrzębia Z, Wodzisławia Śl, Rybnika przesiadka w Katowicach na podstawiony autobus. Wszelkich informacji odnośnie przesiadki udziela przewoźnik Lider
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Rybarzowice

06:08
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
06:35
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
07:35
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
08:40
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
09:25
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
10:35
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
11:25
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
12:40
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
14:08
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
14:35
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
15:33
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
16:35
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:30
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
19:15
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
22:15
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Rybnik

17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • Połączenie antenowe. Dla pasażerów z/do Bielska B, Pszczyny, Jastrzębia Z, Wodzisławia Śl, Rybnika przesiadka w Katowicach na podstawiony autobus. Wszelkich informacji odnośnie przesiadki udziela przewoźnik Lider
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Szczyrk

06:15
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
07:15
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje w soboty i niedziele
07:15
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
08:10
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
09:00
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
09:00
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
09:58
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
10:55
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
11:40
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
11:40
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
13:15
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
14:15
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
15:00
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
15:40
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
16:30
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
17:15
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
17:15
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
18:15
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 stycznia
19:40
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
19:40
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Wielką Sobotę, Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w Wielką Sobotę
22:15
UT Stanisław Żądło

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Toruń

pomoću: Rybnik, Katowice, Częstochowa, Łódź, Włocławek,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Unieście

pomoću: Rybnik, Katowice, Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • Połączenie antenowe. Dla pasażerów z/do Bielska B, Pszczyny, Jastrzębia Z, Wodzisławia Śl, Rybnika przesiadka w Katowicach na podstawiony autobus. Wszelkich informacji odnośnie przesiadki udziela przewoźnik Lider
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Wisła

07:45
WISPOL

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
11:15
WISPOL

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
15:45
WISPOL

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
 

Włocławek

pomoću: Rybnik, Katowice, Częstochowa, Łódź,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 

Wrocław

pomoću: Rybnik, Katowice,
17:25
Lider sp.j.

Carrier type: Autobus
  • Połączenie antenowe. Dla pasażerów z/do Bielska B, Pszczyny, Jastrzębia Z, Wodzisławia Śl, Rybnika przesiadka w Katowicach na podstawiony autobus. Wszelkich informacji odnośnie przesiadki udziela przewoźnik Lider
  • kursuje 28, 29, 30, 31 maja, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 ,12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29,30 sierpnia, 3, 10, 17 września 2021
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja