WOLA DALSZA

Wola Dalsza, com. Białobrzegi

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Biłgoraj

pomoću: Leżajsk, Tarnogród, Księżpol,
11:34
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
 

Brzóza Stadnicka

08:09
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
15:19
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 

Leżajsk

04:34
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:48
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 15 sierpnia
  • nie kursuje 1 i 2 maja
07:06
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
08:01
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:36
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 1 i 2 maja
09:01
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
10:01
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
11:08
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:34
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
12:18
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
12:51
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 maja
13:16
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
15:11
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
16:01
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
18:06
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 1 i 2 maja
18:16
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:56
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:51
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Żołynia,
06:57
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:47
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
08:39
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
10:37
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
11:26
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
12:42
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
14:27
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
15:37
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
17:56
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
19:47
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
22:17
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
 

Łańcut

05:15
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
05:43
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
06:25
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
06:27
Cezar

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 V
06:28
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
06:36
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
06:58
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:25
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
07:26
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
07:30
Cezar

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 V
07:53
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
08:16
Cezar

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 V
08:43
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
08:53
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
09:26
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
09:47
Cezar

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 V
10:33
Cezar

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 V
11:47
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
12:28
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
13:31
Cezar

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 V
13:40
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:33
Cezar

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 V
14:41
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
15:07
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:24
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
15:38
Cezar

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 V
16:08
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
17:53
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
18:46
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
19:21
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • kursuje tylko do Łańcuta
  • nie kursuje 1 i 2 maja
20:11
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • kursuje tylko do Łańcuta
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:23
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
20:28
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • kursuje tylko do Łańcuta
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:06
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • kursuje tylko do Łańcuta
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Rakszawa

06:56
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
10:41
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
19:15
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Rzeszów

05:38
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
05:51
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
06:04
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
06:04
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w orkesie ferii letnich
06:23
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:06
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 1 i 2 maja
07:31
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
08:36
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 31.12
09:31
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:36
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
11:26
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 1 i 2 maja
11:36
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
12:51
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:41
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
14:36
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
15:23
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:34
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 31.12
16:41
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 6 stycznia, 15 sierpnia
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 1 i 2 maja
17:36
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:36
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Łańcut,
05:15
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
05:43
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
06:28
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
06:58
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:53
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
08:53
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
09:26
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
12:28
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
15:07
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:08
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
17:53
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
20:23
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 

Sarzyna

pomoću: Żołynia, Leżajsk, Nowa Sarzyna,
19:47
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
 

Wydrze

07:22
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 

Zalesie

14:14
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
16:04
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 

Żołynia

06:57
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:47
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
08:39
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
10:37
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
11:26
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
12:42
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
14:27
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
14:36
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:37
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
16:56
Usługi Przewozowe POLA Artur Bar Łańcut

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 25 i 26 XII, 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:56
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielki Piątek oraz 24.12 i 31.12
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
19:47
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
22:17
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja