AUGUSTÓW D.A.

Augustów, com. Augustów

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Autobus

Grad/MestoPolasci

Bargłów Kościelny

06:20
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
12:50
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
pomoću: Rutki Nowe,
06:35
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
14:50
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
pomoću: Tajno Łanowe, Dręstwo,
07:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
15:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
pomoću: Solistówka, Rumiejki,
06:35
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:50
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
14:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Białystok

07:55
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
pomoću: Korycin,
09:25
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyśpieszony
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
12:25
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
19:35
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
pomoću: Suchowola,
05:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
  • kurs przyspieszony
06:20
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
  • kurs przyspieszony
07:25
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs przyspieszony
08:25
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
08:25
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
11:10
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kurs przyspieszony
12:25
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
15:15
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs przyspieszony
16:10
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
17:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
pomoću: Suchowola, Korycin,
13:50
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyśpieszony
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
pomoću: Lipsk, Sokółka,
06:59
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
09:14
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
 

Bryzgiel

15:00
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje od 1.11.2020
 

Dręstwo

pomoću: Bargłów Kościelny,
06:20
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
12:50
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
pomoću: Tajno Łanowe,
07:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
07:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
13:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
15:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Ełk

pomoću: Kalinowo,
07:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuej od 1.04.2021
11:00
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuej od 1.04.2021
  • nie kursuje dw soboty i niedziele i święta
14:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 9-29.11.2020 i 30.11-31.01.2021
  • nie kursuje dw soboty i niedziele i święta
15:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuej od 1.04.2021
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:50
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.11.2020
pomoću: Kalinowo, Pisanica,
06:15
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.11.2020
09:30
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 9-29.11.2020 i 30.11-31.01.2021
 

Grajewo

pomoću: Rajgród,
14:10
PKS Nova S.A. O/Łomża

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWNA PRZEZ URZĄD MARSZAŁKOWSKI
 

Janówka

06:25
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Lipsk

06:59
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
09:14
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
pomoću: Sztabin,
13:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
  • nie kursuje 9-29.11.2020 i 30.11-31.01.2021
15:48
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Łomża

05:17
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Raczki

06:30
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:20
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
10:00
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
12:15
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
13:39
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
14:30
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
16:29
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
 

Rutki Nowe

06:35
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
14:50
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
pomoću: Janówka,
15:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Sejny

10:50
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyśpieszony
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
15:50
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
pomoću: Giby,
05:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
14:25
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
pomoću: Suwałki,
16:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
 

Sokółka

pomoću: Białystok,
07:55
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
pomoću: Lipsk,
06:59
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
09:14
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
pomoću: Suchowola, Korycin, Białystok,
13:50
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyśpieszony
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
 

Suwałki

07:30
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyśpieszony
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
09:40
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
09:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
10:10
PKS Nova S.A. O/Łomża

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWNA PRZEZ URZĄD MARSZAŁKOWSKI
11:30
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
13:10
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs przyspieszony
15:10
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kurs przyspieszony
16:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
16:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
  • kurs przyspieszony
16:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
17:40
PKS Nova S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • U - LINIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORGANIZOWANA PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
19:20
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs przyspieszony
21:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
pomoću: Nowinka,
06:35
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 1-6.04
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
08:30
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.11.2020
pomoću: Raczki,
06:30
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:00
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
13:39
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
14:30
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
16:29
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • kurs użyteczności publicznej organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego
 

Sztabin

13:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
  • nie kursuje 9-29.11.2020 i 30.11-31.01.2021
15:48
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
pomoću: Kopiec, Jaziewo, Czarniewo,
15:25
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
 

Tajno Łanowe

07:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
07:45
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
13:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od 18.01.2021
15:40
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
pomoću: Bargłów Kościelny, Dręstwo,
06:20
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
12:50
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
 

Warszawa

pomoću: Łomża, Zambrów,
05:17
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Zambrów

pomoću: Łomża,
05:17
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja