WIERZBNA

Wierzbna, com. Pawłosiów

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Gniewczyna Tryniecka

pomoću: Mirocin,
22:24
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Jarosław

05:13
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
07:17
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:30
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
08:43
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
09:41
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
12:30
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:13
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:51
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:41
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:48
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
16:23
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
16:48
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:11
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
17:29
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:26
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
21:13
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Jawornik Polski

pomoću: Kańczuga,
11:12
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:22
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:27
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:30
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:22
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Korczowa

10:45
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
 

Lublin

06:30
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:30
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:55
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowa rezerwacja sms na numer 795 366 329 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00
 

Przemyśl

06:25
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:55
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
07:33
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:58
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:23
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
08:29
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
09:03
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
09:23
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
  • do odwołania nie kursuje w soboty
09:43
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
10:18
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
10:48
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
11:33
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
12:08
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
12:38
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
12:49
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
13:13
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
13:19
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:19
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:59
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
14:28
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
14:58
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
15:13
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje 2 maja
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
15:28
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
16:03
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje 2 maja
16:33
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
17:08
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:48
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:38
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
19:13
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 6 stycznia
19:48
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
  • kursuje 2 maja
20:09
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
20:19
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowa rezerwacja sms na numer 795 366 329 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00
 

Przeworsk

06:24
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
09:37
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:25
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:57
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
20:02
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
pomoću: Mirocin,
14:13
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Rudna Mała

05:20
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
16:50
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
 

Rzeszów

05:22
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:02
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:17
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
06:32
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
06:52
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
07:17
F.H.-U. Zofia Dej

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
07:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:27
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:02
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:42
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:10
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
09:17
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
09:40
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
09:42
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
10:07
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:22
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:42
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:00
BUS NATURA Józef Hajduk

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2-5 kwietnia 2021
11:02
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
11:32
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
12:02
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
  • nie kursuje w Wigilię
12:32
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31 grudnia
13:02
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:42
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:02
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
14:42
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
15:22
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:07
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
16:32
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:17
Eurobus

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
 

Tomaszów Lubelski

12:12
F.H.-U. Zofia Dej

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
 

Tryńcza

pomoću: Przeworsk,
06:24
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:25
PKS Jarosław S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja