BIAŁOWIEŻYN

Białowieżyn, com. Lipno

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
Autobus

Grad/MestoPolasci

Brodnica

pomoću: Lipno, Rypin, Osiek,
13:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Bydgoszcz

pomoću: Lipno, Czernikowo, Toruń, Zławieś Wielka,
06:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Golub-Dobrzyń

pomoću: Lipno, Zbójno,
11:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Brodnica

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
11:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Brodnica

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od wtorku do czwartku
pomoću: Lipno, Kikół, Zbójno,
11:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Lipno

06:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:07
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
09:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
11:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Brodnica

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
11:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Brodnica

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje od wtorku do czwartku
11:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:02
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:05
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
14:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:52
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
14:54
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:32
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
16:01
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:05
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:42
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kurs zawieszony do odwołania w związku z epidemią COVID-19
17:05
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:42
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Rypin

pomoću: Lipno,
13:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
pomoću: Lipno, Chrostkowo,
14:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Lipno, Zbójno, Ostrowite,
14:54
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
18:42
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Lipno, Chrostkowo, Rogowo,
12:02
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:42
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kurs zawieszony do odwołania w związku z epidemią COVID-19
 

Toruń

pomoću: Lipno, Czernikowo,
06:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
pomoću: Lipno, Czernikowo, Lubicz Górny,
07:07
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
15:32
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
 

Włocławek

07:41
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Brodnica

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
pomoću: Łochocin,
04:52
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
06:45
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
07:41
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
09:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:47
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
10:21
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:07
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
12:52
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:06
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:27
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:17
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • Kurs zawieszony do odwołania w związku z epidemią COVID-19
15:52
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:53
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:53
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • kursuje we wtorki, środy, czwartki, soboty, niedziele i święta w roku szkolnym
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:17
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Lipno

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Fabianki,
11:55
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Autobus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja