SKAŁA

Skała, com. Skała miasto

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
MinibusAutobus

Grad/MestoPolasci

Kraków

04:46
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
04:50
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 11-13 kwietnia 2020
  • Nie kursuje 2 maja
04:51
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
05:10
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:15
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 2 stycznia 2021
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
05:20
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
05:21
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
05:21
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
05:30
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • kursuje 5 kwietnia 2021
05:35
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
05:41
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
05:48
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:56
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 11-13 kwietnia 2020
05:58
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:00
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
06:00
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
06:00
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
06:01
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
06:03
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
06:03
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:11
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
06:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:33
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
06:33
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:35
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
06:38
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:58
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:08
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:16
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
07:22
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
07:25
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
07:36
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
07:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 4-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 1 i 3 maja oraz 10 i 17 stycznia 2021
07:50
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:18
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:28
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:50
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 23 i 30 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
08:56
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:56
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
08:58
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
09:00
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
09:00
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
09:03
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:05
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
09:06
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
09:10
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:26
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
09:28
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania
09:36
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
09:36
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
09:38
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:08
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
10:15
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 25-27 grudnia 2020 oraz 1, 3 i 6 stycznia 2021
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 4-5 kwietnia 2021
10:25
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
10:30
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
10:46
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni nieparzyste
  • kursuje w dni świąteczne
10:50
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
11:03
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:05
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w Lany Poniedziałek
  • nie kursuje 4 kwietnia 2021
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
11:10
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:11
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
11:26
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
11:28
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
11:56
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:58
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:00
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
12:08
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
12:15
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
12:30
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:38
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:43
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:43
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:50
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:56
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
13:11
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
13:21
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
13:23
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:25
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
13:26
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
13:30
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
13:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:48
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:05
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 2 listopada
14:05
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:25
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:46
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:53
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:10
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
15:11
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
15:16
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
15:25
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje dodatkowo 24 i 31 grudnia 2020
  • kursuje dodatkowo 28-30 grudnia 2020
  • dodatkowo kursuje 4-17 stycznia 2021 w dni powszednie
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:28
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:31
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
15:40
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:50
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
16:10
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • NIe kursuje w Wieką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
16:10
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
16:16
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
  • kursuje w niedziele
16:23
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:23
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
16:25
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
16:25
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
16:26
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
16:28
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:30
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
16:38
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
16:40
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
16:41
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
16:50
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
16:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:03
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
17:05
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15 sierpnia
17:10
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:11
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
17:11
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
17:13
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:28
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:33
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:41
Kingtrans

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
17:43
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:51
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:05
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:38
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:28
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
19:40
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
20:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
20:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:00
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:10
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 

Olkusz

06:30
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:15
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
07:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
07:19
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:30
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
07:30
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
07:32
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:34
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
08:02
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:45
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
10:19
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:30
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
10:30
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
10:40
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
10:42
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:45
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
12:30
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:19
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:02
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:40
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
14:40
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
14:45
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
15:25
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:52
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:30
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
17:30
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • NIe kursuje w Wieką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
17:40
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
17:40
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
17:40
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
17:42
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:44
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
18:30
Dan Kam Waldemar Sioła

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:14
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Sułoszowa

20:55
Adam Przybek "Trans-Bek"

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
 

Wolbrom

06:05
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:40
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 4-5 kwietnia 2021
06:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:20
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
07:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:50
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:55
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
08:05
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty oprócz
09:10
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:25
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:30
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
11:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 i 11 listopada
11:10
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:40
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
11:50
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:15
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
12:30
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielkanoc i Lany Poniedziałek
  • nie kursuje w Boże Ciało
12:40
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:20
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:30
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
14:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:15
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 13 i 14.04
14:35
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:40
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
15:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
15:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:35
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
15:49
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
16:00
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:15
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
16:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:05
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 5 kwietnia 2021
  • kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:15
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania
18:00
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:10
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:15
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
18:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
18:40
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:55
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:20
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
19:25
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:10
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
20:35
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
21:35
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
21:45
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
21:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
22:05
MBM Bus

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
22:45
Przewóz Osób Koczwara

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja