POZNAŃ GŁÓWNY D.A.

Poznań, com. M. Poznań

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
AutobusMinibus

Grad/MestoPolasci

Brody

pomoću: Pniewy, Lwówek,
15:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
17:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
 

Buk

06:55
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
11:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
13:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Niepruszewo,
06:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
06:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
10:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
11:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • DODATKOWO KURSUJE:24.12. i 31.12.
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
11:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • DODATKOWO KURSUJE:24.12. i 31.12.
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
12:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
14:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • DODATKOWO KURSUJE:24.12. i 31.12.
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Od 22.11.2020 r. do odwołania nie kursuje w niedziele i święta.
14:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
15:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • DODATKOWO KURSUJE:24.12. i 31.12.
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
15:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
16:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
17:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
18:35
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIU 24.12.
18:35
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • NIE KURSUJE 24-26.12.,31.12.,01.01.,WIELKĄ SOBOTĘ ORAZ I i II ŚW.WIELKANOCNE
  • Od 22.11.2020 r. do odwołania nie kursuje w niedziele i święta.
  • Nie kursuje: 27.12.2020r., 02.01.2021r., 03.01.2021., 06.01.2021r.
20:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
22:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Niepruszewo, Brzoza,
15:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
16:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
 

Chwałkowo Kościelne

pomoću: Kórnik, Czmoń, Śrem, Książ Wielkopolski,
10:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
14:10
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
 

Częstochowa

pomoću: Kalisz,
21:15
Telesfor

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, oraz 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię, 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Telefoniczna informacja pod nr: 728 342 558 i 728 342 577 (od 16:00 do 07:00)
  • nie kursuje do 30 kwietnia 2021
 

Duszniki

pomoću: Bytyń,
06:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Brzoza,
14:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Niepruszewo, Buk,
06:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
06:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
10:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
11:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • DODATKOWO KURSUJE:24.12. i 31.12.
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
11:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • DODATKOWO KURSUJE:24.12. i 31.12.
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
12:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
14:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • DODATKOWO KURSUJE:24.12. i 31.12.
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Od 22.11.2020 r. do odwołania nie kursuje w niedziele i święta.
14:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
15:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • DODATKOWO KURSUJE:24.12. i 31.12.
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
15:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
16:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
17:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
18:35
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIU 24.12.
18:35
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • NIE KURSUJE 24-26.12.,31.12.,01.01.,WIELKĄ SOBOTĘ ORAZ I i II ŚW.WIELKANOCNE
  • Od 22.11.2020 r. do odwołania nie kursuje w niedziele i święta.
  • Nie kursuje: 27.12.2020r., 02.01.2021r., 03.01.2021., 06.01.2021r.
20:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
22:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
pomoću: Niepruszewo, Brzoza, Buk,
15:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
16:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
 

Gorzyń

pomoću: Pniewy, Kwilcz, Sieraków, Międzychód,
10:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
10:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 

Gostyń

pomoću: Śrem, Dolsk,
07:55
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
07:55
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:00
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
13:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
13:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • KURS POSPIESZNY
13:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
15:10
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
15:10
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
16:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELĘ
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
17:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
17:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
17:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
18:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 24-26.12.,31.12.,01.01.,WIELKĄ SOBOTĘ ORAZ I i II ŚW.WIELKANOCNE
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
  • Nie kursuje: 27.12.2020r., 02.01.2021r., 03.01.2021., 06.01.2021r.
18:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
18:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • NIE KURSUJE 24-26.12.,31.12.,01.01.,WIELKĄ SOBOTĘ ORAZ I i II ŚW.WIELKANOCNE
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
18:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
20:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
 

Grodzisk Wielkopolski

pomoću: Buk,
11:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
13:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Stęszew,
11:50
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Stęszew, Strykowo,
07:25
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
14:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
16:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Stęszew, Modrze,
06:25
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
09:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
12:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
15:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
 

Kalisz

21:15
Telesfor

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, oraz 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię, 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Telefoniczna informacja pod nr: 728 342 558 i 728 342 577 (od 16:00 do 07:00)
  • nie kursuje do 30 kwietnia 2021
 

Katowice

pomoću: Kalisz, Częstochowa,
21:15
Telesfor

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, oraz 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię, 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Telefoniczna informacja pod nr: 728 342 558 i 728 342 577 (od 16:00 do 07:00)
  • nie kursuje do 30 kwietnia 2021
 

Kąkolewo

pomoću: Stęszew, Modrze, Grodzisk Wielkopolski,
06:25
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
 

Kołobrzeg

pomoću: Koszalin,
01:50
Telesfor

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, oraz 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię, 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Telefoniczna informacja pod nr: 728 342 558 i 728 342 577 (od 16:00 do 07:00)
  • nie kursuje do 29 kwietnia 2021
 

Koszalin

01:50
Telesfor

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, oraz 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię, 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Telefoniczna informacja pod nr: 728 342 558 i 728 342 577 (od 16:00 do 07:00)
  • nie kursuje do 29 kwietnia 2021
 

Kraków

pomoću: Kalisz, Częstochowa, Katowice,
21:15
Telesfor

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, oraz 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię, 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Telefoniczna informacja pod nr: 728 342 558 i 728 342 577 (od 16:00 do 07:00)
  • nie kursuje do 30 kwietnia 2021
 

Krotoszyn

11:30
WOŹNIAK BUS

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • Z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
18:00
WOŹNIAK BUS

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz 1 i 3 Maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
 

Mierzyn

pomoću: Pniewy, Kwilcz, Sieraków, Międzychód,
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
 

Międzychód

pomoću: Pniewy, Kwilcz, Sieraków,
07:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
07:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
10:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
10:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
pomoću: Pniewy, Mościejewo, Sieraków,
08:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
 

Niewierz

pomoću: Niepruszewo, Buk, Duszniki,
11:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • DODATKOWO KURSUJE:24.12. i 31.12.
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
11:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • DODATKOWO KURSUJE:24.12. i 31.12.
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
12:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
14:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • DODATKOWO KURSUJE:24.12. i 31.12.
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Od 22.11.2020 r. do odwołania nie kursuje w niedziele i święta.
14:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
15:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
18:35
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIU 24.12.
18:35
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • NIE KURSUJE 24-26.12.,31.12.,01.01.,WIELKĄ SOBOTĘ ORAZ I i II ŚW.WIELKANOCNE
  • Od 22.11.2020 r. do odwołania nie kursuje w niedziele i święta.
  • Nie kursuje: 27.12.2020r., 02.01.2021r., 03.01.2021., 06.01.2021r.
22:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Nowy Tomyśl

pomoću: Pniewy, Lwówek, Chmielinko,
05:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
05:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Pniewy, Lwówek, Bolewice,
12:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
13:50
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
13:50
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Stęszew, Grodzisk Wielkopolski, Bukowiec,
11:50
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
 

Pniewy

05:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
05:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
07:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
07:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
08:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
10:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
10:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
12:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
13:50
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
13:50
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
15:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
17:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
17:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
  • NIE KURSUJE W DNIU 24.12.
17:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • NIE KURSUJE 24-26.12.,31.12.,01.01.,WIELKĄ SOBOTĘ ORAZ I i II ŚW.WIELKANOCNE
  • Od 22.11.2020 r. do odwołania nie kursuje w niedziele i święta.
pomoću: Bytyń,
16:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Bytyń, Duszniki,
06:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Tarnowo Podgórne, Bytyń,
22:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
22:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • Nie kursuje: 27.12.2020r., 02.01.2021r., 03.01.2021., 06.01.2021r.
 

Sieraków

pomoću: Pniewy, Kwilcz,
07:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
07:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
10:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
10:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
17:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
  • NIE KURSUJE W DNIU 24.12.
pomoću: Pniewy, Mościejewo,
08:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Bytyń, Pniewy, Mościejewo,
16:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
 

Śrem

07:55
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
07:55
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:00
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
13:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
13:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • KURS POSPIESZNY
13:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
15:10
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
15:10
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
16:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELĘ
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
17:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
17:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
17:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
18:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 24-26.12.,31.12.,01.01.,WIELKĄ SOBOTĘ ORAZ I i II ŚW.WIELKANOCNE
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
  • Nie kursuje: 27.12.2020r., 02.01.2021r., 03.01.2021., 06.01.2021r.
18:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
18:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
  • NIE KURSUJE 24-26.12.,31.12.,01.01.,WIELKĄ SOBOTĘ ORAZ I i II ŚW.WIELKANOCNE
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
18:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
20:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • NIE KURSUJE 25.12.,26.12.,01.01.,ORAZ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Puszczykowo, Radzewice,
14:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
16:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 25-26.12.2020r., 01.01.2021r., 06.01.2021r., 04-05.04.2021r., 01-02.05.2021r., 03.06.2021r.
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
16:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 25-26.12.2020r., 01.01.2021r., 06.01.2021r., 04-05.04.2021r., 01-02.05.2021r., 03.06.2021r.
16:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
pomoću: Kórnik, Czmoń,
06:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
06:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
07:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
10:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
10:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
11:00
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
11:00
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
11:00
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • KURSUJE W DNI WOLNE OD PRACY (NIEDZIELE i ŚWIĘTA)
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje: 27.12.2020r., 02.01.2021r., 03.01.2021., 06.01.2021r.
11:10
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
12:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • KURSUJE W NIEDZIELE i ŚWIĘTA Z WYJĄTKIEM NIEDZIEL i ŚWIĄT PRZYPADAJĄCYCH W WAKACJE, FERIE i PRZERWY ŚWIĄTECZNE
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
12:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • KURSUJE W NIEDZIELE i ŚWIĘTA Z WYJĄTKIEM NIEDZIEL i ŚWIĄT PRZYPADAJĄCYCH W WAKACJE, FERIE i PRZERWY ŚWIĄTECZNE
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
12:45
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
14:05
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • KURSUJE W NIEDZIELE i ŚWIĘTA Z WYJĄTKIEM NIEDZIEL i ŚWIĄT PRZYPADAJĄCYCH W WAKACJE, FERIE i PRZERWY ŚWIĄTECZNE
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 24-26.12.2020r., 31.12.2020r., 01.01.2021r., 06.01.2021r., 03-05.04.2021r., 01-02.05.2021r., 03.06.2021r.
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
14:10
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
14:50
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
19:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
19:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
20:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH i ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
20:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • DODATKOWO KURSUJE: 04.06.2021r.
  • Nie kursuje: 27.12.2020r., 02.01.2021r., 03.01.2021., 06.01.2021r.
22:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
  • NIE KURSUJE 24-26.12.,31.12.,01.01.,WIELKĄ SOBOTĘ ORAZ I i II ŚW.WIELKANOCNE
  • NIE KURSUJE: 01.05.2020r., 11.06.2020r., 15.08.2020r., 11.11.2020r., 06.01.2021r., 01.05.2021r., 02.05.2021r., 03.06.2021r.
  • Nie kursuje: 27.12.2020r., 02.01.2021r., 03.01.2021., 06.01.2021r.
pomoću: Wiórek, Radzewice,
15:35
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
18:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Mosina, Brodnica, Manieczki,
08:20
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
09:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • NIE KURSUJE W DNIACH 24.12., 31.12., ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
09:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:15
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
17:30
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Mosina, Grzybno, Brodnica, Manieczki,
13:40
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
pomoću: Mosina, Żabno, Brodnica, Boreczek,
06:00
PKS w Poznaniu S.A.

Carrier type: Autobus
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • NIE KURSUJE: 04.06.2021r.
 

Zakopane

pomoću: Kalisz, Częstochowa, Katowice, Kraków,
21:15
Telesfor

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje 25.XII, oraz 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię, 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Telefoniczna informacja pod nr: 728 342 558 i 728 342 577 (od 16:00 do 07:00)
  • nie kursuje do 30 kwietnia 2021
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja