KARPACZ D.K.

Karpacz, com. Karpacz

 

OPREZ: red vožnje ne pokazuje sve polaske sa usputnih mesta. Ako ste zainteresovani da vidite sva stajališta Organizator putovanja

 Detalji
13:20Normalna konekcija
13:20Brža ili ekspresnija konekcija
Konekcija ima neke napomene
Ime prevoznika i vrsta:
MinibusAutobus

Grad/MestoPolasci

Głogów

pomoću: Jelenia Góra, Legnica,
11:42
INTERTRANS PKS S.A.Głogów

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 23-25 czerwca 2020
19:37
INTERTRANS PKS S.A.Głogów

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • do odwołania kursuje tylko w piątek, sobotę i niedzielę
 

Jelenia Góra

08:24
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
11:03
POLBUS-PKS Spółka z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki, soboty i niedziele
  • kursuje dodatkowo w dniu 10-11.06.2020
11:38
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
11:42
INTERTRANS PKS S.A.Głogów

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 23-25 czerwca 2020
12:34
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
14:08
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
14:36
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
15:18
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
17:34
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:24
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:43
POLBUS-PKS Spółka z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki i niedziele
  • kursuje dodatkowo 10.VI
19:37
INTERTRANS PKS S.A.Głogów

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • do odwołania kursuje tylko w piątek, sobotę i niedzielę
20:04
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:59
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do soboty
pomoću: Miłków,
09:30
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:15
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:15
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
pomoću: Kowary,
05:45
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
08:05
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:05
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:50
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
pomoću: Kowary, Kostrzyca, Mysłakowice,
09:31
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
12:03
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
  • nie kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • nie kursuje w Boże Ciało
14:04
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
15:15
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
16:31
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
19:39
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
22:19
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • nie kursuje w Boże Ciało
 

Kowary

05:45
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
06:28
KARPACZ-BUS

Carrier type: Autobus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:09
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
08:05
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:05
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
09:31
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
12:03
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
  • nie kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • nie kursuje w Boże Ciało
14:04
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
15:15
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
15:24
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
16:31
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
16:50
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:09
Przedsiębiorstwo Transportowe "L&D"

Carrier type: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
19:39
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
22:19
Amor/Eljan-Trans

Carrier type: Minibus
  • nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • nie kursuje w Boże Ciało
 

Legnica

pomoću: Jelenia Góra,
11:42
INTERTRANS PKS S.A.Głogów

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 23-25 czerwca 2020
19:37
INTERTRANS PKS S.A.Głogów

Carrier type: Autobus
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • do odwołania kursuje tylko w piątek, sobotę i niedzielę
 

Pec pod Sněžkou

08:53
KARPACZ-BUS

Carrier type: Autobus
  • kursuje codziennie od 30 kwietnia do 31 października i od 25 grudnia do 28 lutego
  • kursuje weekendowo tj. soboty i niedziele od 1 listopada do 23 grudnia i od 1 marca do 30 kwietnia, nie kursuje w Wielkanoc
  • Nie kursuje w Nowy Rok
  • Nie kursuje 24 grudnia i w Święta Wielkanocne
11:53
KARPACZ-BUS

Carrier type: Autobus
  • kursuje codziennie od 30 kwietnia do 31 października i od 25 grudnia do 28 lutego
  • kursuje weekendowo tj. soboty i niedziele od 1 listopada do 23 grudnia i od 1 marca do 30 kwietnia, nie kursuje w Wielkanoc
  • Nie kursuje 24 grudnia i w Święta Wielkanocne
15:23
KARPACZ-BUS

Carrier type: Autobus
  • kursuje codziennie od 30 kwietnia do 31 października i od 25 grudnia do 28 lutego
  • kursuje weekendowo tj. soboty i niedziele od 1 listopada do 23 grudnia i od 1 marca do 30 kwietnia, nie kursuje w Wielkanoc
  • Nie kursuje 24 grudnia i w Święta Wielkanocne
 

Szklarska Poręba

pomoću: Piechowice,
08:16
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
09:21
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:56
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:06
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Carrier type: Autobus
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Wrocław

pomoću: Jelenia Góra, Strzegom,
11:03
POLBUS-PKS Spółka z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki, soboty i niedziele
  • kursuje dodatkowo w dniu 10-11.06.2020
18:43
POLBUS-PKS Spółka z o.o.

Carrier type: Autobus
  • kursuje w piątki i niedziele
  • kursuje dodatkowo 10.VI
 
Prijavite se na newsletter!

Da li ste primetili grešku na našem sajtu?Prijavite.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informacije o procesiranju ličnih podataka i politici kolačićaU vezi sa Opštom regulativom o zaštiti podataka o ličnosti (GDPR), želeli bimo da Vas informišemo da možemo da koristimo Vaše lične podatke. Detaljinije o načinu i razlozima precesiranje možete videti Politika privatnosti. U isto vreme Vas obaveštavamo da naš sajt koristi kolačiće. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste da oni mogu da čuvaju i koriste.
Za više informacija, pogledajte Pravila o kolačićima.
Zatvori
Pretraga
organizator putovanja